Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

pa dobro ali ovo za obožavaje secikesa i hajduka u srbiji nije neutemeljeno.*
Najvolijem seriju o Džordžu. Volim kad čovek dođe sa sela u grad, opljačka dve tri banke i završi poso.
Link to comment

Bas tako, ovo je ustvari bila zadnja epizoda. Obozavan i cenjen i u fikciji i u realnosti. Povlacenje paralela izmedju igranog programa i dogadjaja iz realnog zivota cist je dokaz koliko se ova serija izdigla iz okvira obicnog TV programa. Ne vidim drugi film ili seriju gde bi smrt glavnog junaka izazvao ovoliki publicitet i ozivljavanje odavno zavrsene price. Uvek sam se nadao nekoj dodatnoj sekvenci, nastavcicu, isecenoj sceni, stagod, ali samo ne ovome :cry:

Edited by ducca
Link to comment
Bas tako, ovo je ustvari bila zadnja epizoda. Obozavan i cenjen i u fikciji i u realnosti. Povlacenje paralela izmedju igranog programa i dogadjaja iz realnog zivota cist je dokaz koliko se ova serija izdigla iz okvira obicnog TV programa. Ne vidim drugi film ili seriju gde bi smrt glavnog junaka izazvao ovoliki publicitet i ozivljavanje odavno zavrsene price. Uvek sam se nadao nekoj dodatnoj sekvenci, nastavcicu, isecenoj sceni, stagod, ali samo ne ovome :cry:
Upravo to, ljudi poimaju kao da je umro tony soprano i kao da se od njega rastaju, neki očigledno, neki podsvesno. Ne bi bilo ovoliko pompe oko njegove smrti bez te uloge, definitivno što samo govori kakav je posao odradio i koliko je oživeo Tonija. Eh....
Link to comment

Nemojmo preterivati, Gandolfini je sigurno imao život i nevezano za Tonija Soprana. Malo je neukusno pričati da se ljudi na njegovoj sahrani u stvari opraštaju od fiktivnog lika.

Link to comment

filmove nisam gledao sto godina i sad na odmoru pogledam Killing them softly i Dark zero thirty. Gandolfini je jebeni car. U ovom prvom se par puta pojavljuje u sceni sa Bred Pitom i svaki, ali baš svaki put ga je glumački pojeo. Ne znam zašto me podestio na Pavla Vujisića, kao da sam njega gledao. Veruješ njegovom liku od prvog kadra, zato što ga ne igra glumac već pravi lik.

Link to comment
Nemojmo preterivati, Gandolfini je sigurno imao život i nevezano za Tonija Soprana. Malo je neukusno pričati da se ljudi na njegovoj sahrani u stvari opraštaju od fiktivnog lika.
Nisam mislio na ljude na sahrani vec na njegove fanove. Sigurno bi bio manje poznat vecem delu publike da nije bilo uloge Tonya i da se kao takav nije zavukao ljudima pod kozu. On je naravno bio glumcina bez obzira na Sopranose ali oni su njegova glavna veza sa najsirom publikom i ono sto ga je proslavilo.Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Link to comment
Ne znam zašto me podestio na Pavla Vujisića, kao da sam njega gledao. Veruješ njegovom liku od prvog kadra, zato što ga ne igra glumac već pravi lik.
Odlična komparacija. I odlično objašnjenje. U taj ekskluzivni klub bi se možda mogao ubaciti i Zero Mostel(Violinista na krovu).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...