Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Da li neko zna ORIJENTACIONU cenu bosiste za rednog turbo cetvorocilindrasa od cirka 3000ccm kao i ORIJENTACIONU cenu reparacije turbine za istu masinu. Najverovatnije mi ne treba ni jedan ni drugi ali zanima me otprilicna cena. 

Bio bi veoma zahvalan forumasima na ovim infoima. Ako neato znaci ja sam u bgd i znacila bi mi pteporuka za firmu.  Da li onaj 'turbo servis' iz uzica jos vazi za dobrog majstora?  Bosista je nekada bilo u svakom naselju po jedan kvalitetan. Sada, pretpostavljam da nije vise tako. 

Veoma se nadam da mi nece trebati ni jedan ni drugi ali znanje cena ne moze da skodi. 

Treba mi i neki mali fan na interkuleru koji sluzi da poveca protok vazduha preko hladnjaka vazduha kada auto stoji ili ide prvom drugom brzinom. Dovoljno je veci u precniku da vent sa kompa ne moze da radi posao. Bzvze... al to cemo da 'nabudzimo'.

 

Aj dajte okvirne cene za bosiste i turbindzije pls!

 

Nema nam@namenski , on bi makar znao da me uputi po Boki i okolini...

 

Hvala vam puno, mada slaba vajda od old skool dizelasa ovde.

A, verovatno me svi 'zeleni' sa foruma gledaju kao prljavo i smrdljivo pucvalo. 

P.s.

Nemam dpf uredjaj. Nema ga auto, nema ga ni po specifikaciji kao ni po homologizaciji.

 

P.p.s.

Bosista i turbindzija, posto?

Link to comment
36 minutes ago, foto said:

Da li neko zna ORIJENTACIONU cenu b

Znam da pitas za domace uslove, ali meni su trazili $3K da promijene turbo na 2.0l TFSI motoru. Veliko dio cijene su ruke da se sve to povadi dok se ne dodje do turba. 

Link to comment
"Lampa" u "Lav autu", ubedljivo najbolja i najdugovečnija od tih antirefl.
Ima i po dimenzijama, msm bar je bilo do skoro.
Narucio svasta sa tog sajta, i ovo sto si rekao i jos kojesta. Ziv bio, hvala.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
22 hours ago, foto said:

Da li neko zna ORIJENTACIONU cenu bosiste za rednog turbo cetvorocilindrasa od cirka 3000ccm kao i ORIJENTACIONU cenu reparacije turbine za istu masinu. Najverovatnije mi ne treba ni jedan ni drugi ali zanima me otprilicna cena. 

Bio bi veoma zahvalan forumasima na ovim infoima. Ako neato znaci ja sam u bgd i znacila bi mi pteporuka za firmu.  Da li onaj 'turbo servis' iz uzica jos vazi za dobrog majstora?  Bosista je nekada bilo u svakom naselju po jedan kvalitetan. Sada, pretpostavljam da nije vise tako. 

Veoma se nadam da mi nece trebati ni jedan ni drugi ali znanje cena ne moze da skodi. 

Treba mi i neki mali fan na interkuleru koji sluzi da poveca protok vazduha preko hladnjaka vazduha kada auto stoji ili ide prvom drugom brzinom. Dovoljno je veci u precniku da vent sa kompa ne moze da radi posao. Bzvze... al to cemo da 'nabudzimo'.

 

Aj dajte okvirne cene za bosiste i turbindzije pls!

 

Nema nam@namenski , on bi makar znao da me uputi po Boki i okolini...

 

Hvala vam puno, mada slaba vajda od old skool dizelasa ovde.

A, verovatno me svi 'zeleni' sa foruma gledaju kao prljavo i smrdljivo pucvalo. 

P.s.

Nemam dpf uredjaj. Nema ga auto, nema ga ni po specifikaciji kao ni po homologizaciji.

 

P.p.s.

Bosista i turbindzija, posto?

Kod Obrenovca rade reparaciju turbina,Aj malo da izguglam.Al okvirno bese 400e za Astru dizel.

Auto servis Veselinović

Aleksandra Ace Simovica 102, Obrenovac 11500, Serbia
+381 63 274769 https://g.co/kgs/tiiQA6

Bosistu ne bih znao.Za traktor eventualno ,al ne znam da li oni rade i za putnicka vozila.

P.S.Ti si srecan covek jer nemas DPF 

Edited by askeladden
Link to comment

U Mitrovici u ovde poznatom auto centru Radosavljevic remont turbine sa garancijom 250e, bez garancije duplo manje. E sad, sigurno to nije cena za sva kola ali znam bar 10 primera sa ovim cenama.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
On 15.7.2021. at 10:38, foto said:

ok, za turbinu mi pomogoste.

 

ali, jel zna neko nekog dobrog majstora za Bosch pumpu? imal neko ovde auto pre common raila?

imas onog bosistu ispod plavog mosta, moravcevic. kazu da je dobar.

  • Hvala 1
Link to comment

bem ti sve

 

 

juče mi prolazeći kroz omanje jezero na povratku kući ispala jedna tablica, malo kasnije ću krenuti da je tražim, ako je ne nađem pitanje je šta mi je činiti. auto je registrovan pre dve nedelje :isuse:

 

1. da li mogu da tražim samo izdavanje novih tablica i saobraćajne bez tehničkog i osiguranja

2. da li da se pravim blesav i da uradim plastificiranu kopiju tablice i nju držim do sledeće registracije

Link to comment
On 10.6.2021. at 16:22, angelada said:

Ide mi ok, samo se nekad malo zbunim kad ima uslovna zelena strelica, prosto zabagujem, jer više gledam u semafor kao takav nego u te detalje:) Ali ovde gde ja polažem - na Karaburmi - tu situaciju imam na tri mesta, pa ću da naučim napamet.

 

verovatno će na ispitu da te provoza sa stare okretnice pored TC Karaburma u mirijevski bulevar, pazi na to parče pošto je pod oštrim uglom, slično važi i za onaj deo oko gsp pogona, na ta dva najviše obaraju

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

što?

 

ako me zaustavi kažem, evo juče mi ispalo

:cool:

 

Zato što ćeš (svesno ili nesvesno) stalno biti makar pod minimalnom anksioznošću, što nikako nije dobro za zdravlje...

Link to comment
što?
 
ako me zaustavi kažem, evo juče mi ispalo
cool.png
Slika te kamera, daleko bilo, I eto problema.

Mislim da ces morati nove tablice I novu saobracajnu.
Pa nalepnica, pa polisa osiguranja da izmene podatke. ..ima tu posla, nazalost.

Bolje se vrati u baru sto pre.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...