Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Prestala sam da silujem menjač na obuci, sad sam na pola.

 

Ide mi ok, samo se nekad malo zbunim kad ima uslovna zelena strelica, prosto zabagujem, jer više gledam u semafor kao takav nego u te detalje:) Ali ovde gde ja polažem - na Karaburmi - tu situaciju imam na tri mesta, pa ću da naučim napamet.

 

Instruktor mi malo zamera što se više ne približim autu ispred mene  - pitala sam ga hoću li pasti zbog toga, kaže - nećeš. Super. Ali i to ću da uvežbam.

 

Ostalo mi je da naučim poligonske radnje i još vožnje po gradu pa da polažem.

 

Instruktor mi ide sad na odmor - šta mislite, da obilazim ture bajsom, nešto bih radila ove dve nedelje, a da doprinese obuci?

 

Blagodarim.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 10.6.2021. at 16:22, angelada said:

Prestala sam da silujem menjač na obuci, sad sam na pola.

 

Ide mi ok, samo se nekad malo zbunim kad ima uslovna zelena strelica, prosto zabagujem, jer više gledam u semafor kao takav nego u te detalje:) Ali ovde gde ja polažem - na Karaburmi - tu situaciju imam na tri mesta, pa ću da naučim napamet.

 

Instruktor mi malo zamera što se više ne približim autu ispred mene  - pitala sam ga hoću li pasti zbog toga, kaže - nećeš. Super. Ali i to ću da uvežbam.

 

Ostalo mi je da naučim poligonske radnje i još vožnje po gradu pa da polažem.

 

Instruktor mi ide sad na odmor - šta mislite, da obilazim ture bajsom, nešto bih radila ove dve nedelje, a da doprinese obuci?

 

Blagodarim.

Ne znam da li su ti ovo rekli, leti kad ti je uključena klima i zimi grejanje bolje je da stvarno budeš udaljena od auta ispred sebe jer ćeš u protivnom veoma dobro osetiti njegove izduvne gasove u kabini.  

  • +1 1
Link to comment

Izgubio sinoć saobraćajnu, idem ujutru da prijavim MUP-u nestanak...

 

Da li postoji mogućnost zloupotrebe, ako je nađe neko ko želi da je zloupotrebi?

 

 

Link to comment

Postoji li negde spisak kamera po BG, i šta konkretno snimaju?

 

Jutros me carica isekla u raskrsnici dok sam išao od Kneza Miloša prema Titovom muzeju pa sam joj finu štetu napravio, policija napravila uviđaj/zapisnik pa mi objašnjava kako je moguće da ne postoji snimak i da ću saznati za 25- 30 dana.

Link to comment

Video sam negde spisak, ali ne rade uvek sve, a to šta taćno snimaju ne piše. Međutim osvrni se na konkretnoj raskrsnici, trebalo bi da se vide. Nije to skriveno.  Tako ćeš onda videti i koji deo se snima. 

Edited by nesha taxista
Link to comment

radio u autu ne radi, odnosno radi uredjaj, ali nema zvuka u zvucnicima

a ima i zvuka :laugh: kad npr menjam ona neka podesavanja (bipovi oni), ali ne cuje se konkretan sadrzaj (muzika npr)

 

dakle, vizuelno radio sljaka sve svetli, menjam radio stanice, ono prebacivanje usb, radio, bla bla i dok to radim iz zvucnika se cuju odgovarajuci signali

ali kad pustim neku stanicu, ili muziku sa usb ili vec nesto, nema zvuka

 

 

najpre sam mislio da sam nekako mutirao, iskljucio nesto ili slicno, ali prosao sam kroz sve one funkcije, nista se ne desava

Link to comment

one reflektujuće za šoferku?

 

ma kod kineza, meni se danas jedna ona vakum budža sjebala posle 6-7 godina

 

folija plaćena čitavih 1€

  • +1 1
Link to comment

To, da. Jednom davno sam narucio za sva stakla preko ali ekspresa ali ne znam kako ali sad sljaka. Uzecu obicnu foliju za prednje staklo, bar nesto.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...