Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Imam ja kolegu koji je svojevremeno svaki put kada je prolazio kolima pored pandura otvarao prozor da bi ga videli bez pojasa, sa telefonom itd, pošto je sve te prekršaje gurao na zastarelost i posle naplaćivao troškove. :lolol:

  • Tužno 1
Link to comment
31 minutes ago, Mil@n said:

Jao što ste moralni, usraću se :heart:

Oštećeni se naplatio od osiguranja i to jedno 3 puta više od realne vrednosti, možete mirno spavati.

 

 

od čijeg osiguranja?

 

naplatio se od tvog auto osiguranja, a onda te tužio sudu?

Link to comment
51 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ako postoji zlo personifikovano kroz profesiju, to su onda advokati

 

 

Sve dok ne zatrebaju, a onda bude "Spasavaj, brate moj".

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nema to veze sa moralom, no sa karakterom

 

Kakve veze? Da sam napustio mesto zločina nisam jer sam bio ubeđen da ga nema. Slike oštećenja sam dobio na uvid na kojima se bukvalno ne vidi nikakva šteta tako da je veliko pitanje kolika je ta šteta zapravo i da li je lik samo iskoristio neka poznanstva koja ima po osiguravajućim kućama.

Pretpostavljam da bi ti sa radošću otišao na sud i priznao sve te platio nekih 30.000 minimalne kazne u Vučićev budžet, za "udes" i "bežanje sa mesta zločina", ako je to karakter, svaka ti čast, ja toliki svakako nisam. 

Imao sam još jedno čukanje, gde sam na semaforu sa 10 na sat čukno imućnog ortaka pa sam ga ja ganjao da mu kupim novu štopaljku 6 meseci jer ga je mrzelo da se sa tim zajebava. Ni ovaj iz garaže ne bi svakako ostao oštećen da me kontaktirao ili da smo se npr sreli u garaži i sl.

@napadaj Upravo tako, licemerje i proseravanje na kvadrat.

 

Link to comment
ako postoji zlo personifikovano kroz profesiju, to su onda advokati
 
 
 
 
i bankari
Realno, na ovom forumu su svi losi, osim nas par dobrih

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ako postoji zlo personifikovano kroz profesiju, to su onda advokati

 

i bankari

Živim za dan da ozvaniče funkciju pa da postanem midlmen između pacijenta i doktora.

Ono, tumačim dijagnoze, pišem upute, ubeđujem i jednog i drugog za najbolje lečenje, sitnice, ništa korporativno.

Ili između automehaničara i tipova sa 20 godina starim autom koji je prešao samo 120000km.

Link to comment
Živim za dan da ozvaniče funkciju pa da postanem midlmen između pacijenta i doktora.
Ono, tumačim dijagnoze, pišem upute, ubeđujem i jednog i drugog za najbolje lečenje, sitnice, ništa korporativno.
Ili između automehaničara i tipova sa 20 godina starim autom koji je prešao samo 120000km.
Jel to postoji, i kako se zove?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...