Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Na koju foru jbt? Ja se u Julu iste godine porodio. Ja s jedne opštine, kupac s druge, provera pred određivanje visine poreza, PAPIRI... jel' ima agencija i za to? Ako da, koliko su ti uzeli?

Link to comment

Mislim da je bilo 2000 dinara, ali bukvalno 10 minuta

a i kola sam tako nekako prodao

ujutro okačio oklas, oko 5 me zvao čovek da će doći da vidi

Link to comment
On 30.5.2020. at 19:40, zorglub said:

Zašto Japan zadržava toliko modela za JDM only? Ko ne bi voleo ovo:

 

Toyota_PIXIS_MEGA_L%22SA%E2%85%A2%22_(DB

U Evropi bi malo ko ovo voleo, u SAD još manje. Jeste koristan, ali ružan brate, a i mi smo u proseku viši od Japanaca. Usko je to, morao bi se tući sa suvozačem da bi došao do menjača. Sem toga, kod njih postoje neki propisi o ograničenju širine pa su ljudi i finansijski stimulisani da to kupuju.

Edited by nesha taxista
Link to comment

Kei klasa je ograničena dužinom, širinom i zapreminom motora za sve koji nemaju parking mesto.

 

Ukusi su... kako već ide. Ja bih ga mazio, pazio i zvao Tatsuro.

Link to comment
4 hours ago, nesha taxista said:

U Evropi bi malo ko ovo voleo, u SAD još manje. Jeste koristan, ali ružan brate, a i mi smo u proseku viši od Japanaca. Usko je to, morao bi se tući sa suvozačem da bi došao do menjača. Sem toga, kod njih postoje neki propisi o ograničenju širine pa su ljudi i finansijski stimulisani da to kupuju.

 

1 hour ago, zorglub said:

Kei klasa je ograničena dužinom, širinom i zapreminom motora za sve koji nemaju parking mesto.

 

Ukusi su... kako već ide. Ja bih ga mazio, pazio i zvao Tatsuro.

U SAD se to prodavalo desetak godina pod sub-brendom Scion, ali je ugasen prije par godina. Ne znam da li je bio identican ovom na slici.

Link to comment

Ne, to je rebadged Toyota iQ, koja nije kei car, jer se ne uklapa u pomenuta ograničenja - 3.4m L, 1.48m W i 660ccm zapremine. U većini urbanih naselja u Japanu, ako nemaš potvrdu o parking mestu, to ti je što ti je. I uglavnom su super simpatični.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Auto klima servis na NBG, Zemun treba mi preporuka.

Klima mi ne radi, da li je nesto crklo ili samo treba da se dopuni.

Trazim dobrog majstora, neka preporuka?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...