Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

29 minutes ago, Moća said:

Samo nemojte da mu kazete da ste vozili u trenerkama to bi ga dotuklo!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

ja sam jednom bas fokusa vozio do rumunije u trenerci!

Link to comment
44 minutes ago, Moća said:

Samo nemojte da mu kazete da ste vozili u trenerkama to bi ga dotuklo!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

pa kako se drukčije tera traktor nego u trenerci, eventualno gunj preko ako je hladno

 

:nobles:

Link to comment

😆

 

Pogrešno se izrazih. Ja samo plaćam, ona bira.

Lako se u nekoj varijanti desi da se neki posao i dug prebije i vrati joj se 5008 koji je vozala kratko.

Auto je ogromno i to sad ne predstavlja problem, juče jeste, bože moj, 150 konja je to, koštalo bi 4000 i ostalo bi kešovine za servise, neke zamene delova i štek za zamajce i neplanirane troškove. Tako da možda ni to ne bude loša varijanta. Možda.

Link to comment
On 12.3.2020. at 0:24, desboj said:

koštalo bi 4000

A na oglasima c4 Pikaso sa istim motorom, više opreme, isto godište, 4300 evra.

 

5008 i ne bi bila neka kupovina kad se uporede. Jedino što me još drži je što Pežoa znam ko je vozio i da bi mi rekao sve mane i nedostatke, plus što ne bih sve iskeširao.

Inače hečbeci otpadaju iz priče kad smo videli veličinu kolica i bebčeve prateće opreme...

Link to comment

gledam ovaj novi hyundai sonata,

hyundai-sonata%2021.jpg

limuzina nije moj tip vozila, ali mora se priznati da ovo izgleda  onako prilicno dobro, skladno,

utegnuto, ladno izgleda skroz svapski.

jel vozio neko njihova kola, koji je to rang? 

Link to comment

Boja je svrš.

Lepša od mondea na kog liči.

Kolega vozi i40 5 godina, lep spolja, lep iznutra, imao je žestok kvar na menjaču pre neki dan i to je sve a pregazio je extremno veliku kilometražu za tih 5 godina, nešto manje od 300kkm

Link to comment

Koliko sam ja skontao, do daljnjeg nema leba od kupovine iz uvoza jer ne moze nista da se registruje, ne rade salteri pa ne mogu da se dobiju tablice i nova saobracajna. Dakle, samo registrovana kola dok se ne smiri ovo sa virusom. Ja i drug smo se mogli zakopati neko vreme, hteli u Svicu da pazarimo 5 do 9 komada, zamalo da smo zapalili pre vanrednog stanja.

Link to comment

Radi li se tehnički pregled prve godine nakon kupovine novog automobila? Ostalo mi negde u pameti da se dve godine ne radi. 

Edited by Uskebasi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...