Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1 hour ago, desboj said:

U najuži izbor zaglavili c4 Pikaso 1.6 110 i 5008 2.0 150 :isuse:

 

 

moli boba da bude pikasara

Link to comment

ti auti(proizvođači) nisu na ceni u srbiji, ako se uzmu kao polovni, a prodaju posle vaše eksploatacije kao još polovniji mislim da je pikasara bolji izbor

 

prosto rečeno, manje će da te boli glava

 

a koji je drugi auto koji imate

Link to comment

U skorije vreme kad padne emigracija to neće biti bitno.

U svakom slučaju, fala vi na saveti, koji god da bude stavljam i sličke.

 

Sad vozamo Puntijaka i Klia.

Edited by desboj
Link to comment

žena vozi malog C3 benzinca, sad joj svašta brljavi po autu, treba kvačilo da se radi verovatno i još svakakvih sitnica.

 

majstor kod kog smo vozli ne radi više, a imam loša iskustva kad tražim sam servise po oglasima.

 

dobro bi mi došla preporuka za pouzdanog majstora, valjalo bi da je NBG, Bežanija, Zemun, ali nije nužno

 

 

 

Link to comment
On 20.5.2020. at 21:54, desboj said:

U najuži izbor zaglavili c4 Pikaso 1.6 110 i 5008 2.0 150 :isuse:

 

meni ružan, ali funkcionalan. Na mestu vozača imaš osećaj kao da si u pilotskoj kabini, prostora koliko hoćeš, sve pregledno zahvaljujući providnom delu izmedju vrata i šoferke

Link to comment

Verujem da je bilo sto puta pitanje ali ako jeste samo me usmerite na taj post. Drug mi je poklonio auto i sad treba da prebacim saobracajnu na svoje ime. Ako sastavljamo ugovor o poklonu kako se procenjuje vrednost kola? I kako se placa porez? Da li je bolje sastaviti kupoprodajni ugovor pa staviti neku smesnu cifru ili ici na ugovor o poklonu? Registrovan je auto do marta 2021

Link to comment

Mislim da plaćaš isti porez kao da ti je prodao kola, po katalogu AMSS. Meni je poklonio brat od strica kola, i platio sam porez kao da je kupoprodaja. Jedino ako se nešto promenilo, pošto je ovo bilo pre više od 15 godina. 

Link to comment

Promenilo se dosta toga, ne znam za poklon i porez, ali birokratija :wacko:

2009. sam prodavao auto i završio sve za 15min u poslovnici AMSSa. Pretprošle godine smo se pak otelili i ja i kupac dok smo sve sakupili, popunili, isplaćali, sačekali.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...