Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Ne moze da se odlepi, tj. moze, ali ces onda imati problema da ga ponovo zalepis. I ne moze da se dobije vise nosaca, genijalci su nabavili onoliko nosaca koliko i tagova pa ih prodaju samo u paru. :)

 

Samo ga skini sa nosaca i drzi u ruci kad prolazis kroz rampu autom bez nosaca.

Genijalno. Niko nikada ne menja auto, sto bi ikome trebao drugi nosac. A nije moguce ni da se npr slomi. Never happens. Nadam se da cu proci kao ikar. Edited by jezovuk
Link to comment

ja sam ga odlepio i ponovo zalepio bez ikakvih problema.

Kako?

Ja sam zalepila i brzo se pokajala zbog mesta na kojem to uradih pa sam htela da ga premestim al đavola, neće da mrdne. Mogu da ga odvalim, naravno, ali bih nešto kulturnije.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Valk,

potrazi u nekoj boljoj zeljezari "Velcro" traku (tzv. chichak). Ima ih raznih jachina, ali gotovo bilo koja ja dovoljno dobra za te transpondere. Zalijepis na sajbu u oba auta i na transponder i onda samo prebacujes iz auta u auto. Ili iz auta u kucu, ako neces da ga drzis u autu.

Link to comment

Nemam dva auta, prosto sam na svojoj šoferki zalepila na glupo mesto. Umesto na "šrafirani" deo ja kao budala krknem ispod retrovizora i sad me nervira i bode mi oči. Mogu da ga odlepim onim malim žilet-divajsom koji sam kupila da skidam registracionu nalepnicu ali se plašim da mi posle neće uhvatiti opet lepak. Uz to što ti predlažeš mogla bih da skarabudžim nekako. Hvala ti :)

Link to comment

ja jednom kad sam nesrecnim slucajem odvalio retrovizor zalepljen za soferku, uspeo sam da ga prilepim super lepilom. i tako je stajao dok nisam tapno auto, i vrv i dalje stoji, uzdravlju ga vozili jos sto godina.

Link to comment

ja jednom kad sam nesrecnim slucajem odvalio retrovizor zalepljen za soferku, uspeo sam da ga prilepim super lepilom. i tako je stajao dok nisam tapno auto, i vrv i dalje stoji, uzdravlju ga vozili jos sto godina.

ahahaha meni otpalo ogledalo (staklo se odlepilo od plastike) na levom retrovizoru. zalepio ga super lepkom i eno ga drzi savrseno vec godinu po vetru i vlazi. 

Link to comment

Drži, zašto ne bi? Meni je isto tako otpalo, ali se pri tom i razbilo, pa mi je jedan staklar to napravio po meri, zalepio i to je to. Izašlo me je sve zajedno oko 400 dindzi, a original u radnji beše oko 10 puta skuplji.

Link to comment

gasi mi se dizel avto na malim obrtajim, u leru tj. kada pustim gas pedalu. na visim obrtajima mi shtuca i trza na momente. sta moze biti? MAF?

 

 

jbg, mislim da mene to jebe ovih dana. trzne jednom u sat vremena. ok, najjeftinija opcija.

 

promenio konacno juce maf. jebote, auto ide daleko bolje nego kad sam ga kupio, kapiram da od pocetka nije bio kako treba.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...