Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

5 hours ago, salerokada said:

 

na tu temu, meni je ovo fenomenalan naslov: https://www.goodreads.com/book/show/18182.A_Theory_of_Fun_for_Game_Design

jako lepo objašnjava značaj i razvoj igara u civilizacijskom smislu. kao i to kako određeni mehanizmi, koji su ipak tipski bez obzira na tip i žanr igara, "rade" ljude.

topla preporuka.

 

51tvpTzuwdL._SY404_BO1,204,203,200_.jpg

 

  • +1 1
Link to comment
koji će verovatno promptno[emoji769] da poskupi, a cenim da će i one "3 meseca za dolar" akcije netragom nestati. no, videćemo...
Uvek će biti workaround kombinacija, ja uzeo 18 meseci GP Ultimate za 4200 dinara. Sad kupovina Zenimax za 7.5 milijardi deluje smešno. To me je baš iznenadilo da je prošlo za tako male pare, samo Bethesda sa Fallout, Elder Scrolls i novim Starfiled serijalima vredi te pare...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Lord Stef said:

Pa, za nas ljubitelje Warcraft 3 gore ne moze da bude, Blizzard je potpuno zapostavio taj naslov, mozda se sad neko i doseti da poradi malo na tome.

 

To je i meni palo na pamet, tj. istom se nadam. Blizzard se malo ofucao poslednjih godina, poslednje valjano sto su izbacili je Starcarft 2, nakon toga onaj sraman nastup sa Warcraft Reforged, i jos gora najava Diabloa samo za telefone. Bas im treba nalupati par samara.

Link to comment

Ja sam mislio da ce neko drugi da ih kupi.

 

Mislim da MS nije los kupac za njih. U zadnje vreme se nisu mesali puno u posao posle akvizicije a jos ih i dodatno utegnu. (recimo GitHub)

 

Ne ocekujte tektonske promene...

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

 

To je i meni palo na pamet, tj. istom se nadam. Blizzard se malo ofucao poslednjih godina, poslednje valjano sto su izbacili je Starcarft 2, nakon toga onaj sraman nastup sa Warcraft Reforged, i jos gora najava Diabloa samo za telefone. Bas im treba nalupati par samara.

Overwatch je valjda njihov, ili neka od tih igara, nisam bas u toku, plus WoW, pa su fokusirani na ono sto donosi vise para valjda, jbg. Mislim, sve to razumem, ali Warcraft Refunded je bio epski fail, odrzava ga bukvalno sacica entuzijasta. 

Link to comment
On 10.1.2022. at 20:33, renne said:

Farming Simulator 16 free na MS store

 

Hvala na ovome, pomoglo je u skidanju starijeg sa COD i CS.

No, sad ja moram da učim kako se čupa repa i koja priključna mašina ide na traktor/kombajn :ajde:

  • Haha 5
Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Nije smešno, ovde lepo piše da je ovo za kuruz, al izgleda će mi propasti još jedna njiva :(

 

 

kukuruz.jpg

kukuruz1.jpg

u bogte pa ovo traži onu pilotsku palicu za igranje :D

Link to comment

Sony kupio Bungie...

 

 

 

 

 

 

8f2d141dbfa9c1dd61befc2de0a92266b3e9a9d0.jpg

 

 

Quote

Sony Interactive Entertainment today announced a deal to acquire Bungie for $3.6 billion, the latest in a string of big-ticket consolidation deals in the games industry.

After the deal closes, Bungie will be "an independent subsidiary" of SIE run by a board of directors consisting of current CEO and chairman Pete Parsons and the rest of the studio's current management team.

 

 

 

https://www.gamesindustry.biz/articles/2022-01-31-sony-buying-bungie-for-usd3-6-billion

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...