Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Počeo Persona 5, nikad ovo nije bio moj fazon, pre sam za vičera I dragon age npr. 
 
Aaaaaliii 5i sat igranja i čini mi se da sam se navukao. 
Ja sam je bio počeo i stao. Sjajna je ali ogromna, lagano 150 sati ako ne juriš kroz igru. Pošto je zbog pandemije upravo odložen The Last of Us 2 možda joj se i vratim...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Počeo Persona 5, nikad ovo nije bio moj fazon, pre sam za vičera I dragon age npr. 

 

Aaaaaliii 5i sat igranja i čini mi se da sam se navukao. 

 

padni mi na grudi, brate moj!!! meni je to bila zadnja igra koju sam mogao konstantno da cepam po 4-5 sati dnevno :happy: ne slušaj dušmane, za prosečan prelazak treba tu negde oko 100 sati, pod uslovom da ne igraš ovu upgrejdovanu royal verziju što je izašla pre neki dan...

Link to comment

Ja cepam Dishonored kupljen tokom neke Steam rasprodaje i nikada odigran. Verovatno je blasfemija za reći ali mi više leži ovako strimlajnovan u ovom trenutku od Fallout-a. 

Link to comment
27 minutes ago, Mos said:

Ja cepam Dishonored kupljen tokom neke Steam rasprodaje i nikada odigran. Verovatno je blasfemija za reći ali mi više leži ovako strimlajnovan u ovom trenutku od Fallout-a. 

 

nema tu nikakve blasfemije, oba dishonoreda su pametne i odlično sklopljene igre i bolje od svakog novog fallouta sem eventualno new vegasa.

Link to comment

I meni se nije dopao u startu, no kada se naviknes na mehaniku, sasvim dobar naslov. Ja generalno nisam ljubitelj sunjalica. Moj stil je da se prisunjam i utepam iz zasede.:D Tako sam i Deus Ex igrao. Tek kada sam provalio da se kraj razlikuje prema broju neutralisanih neprijatelja, naucio sam da se donekle iskontrolisem.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vratih se necemu sto nisam odavno igrao, Pirates! (iz 2004.). Kada se setim koliko sam kampanja odigrao, kada sam kupio prvi komp (bio sam konzolas do tada).

Za macevanje sam i pre bio kilav, mada je jasno opadanje brzine glavnog lika, kako vreme prolazi. Sada sam u tom aspektu posebno los. Ne pomaze ni fencing skill, te sada uzimam wit and charm, kako bih brzo skupio dodatne iteme od guvernerovih cerki. Prve dve kampanje su bile kilave, dok se nisam setio da su mi napadi na gradove uvek bili glavni izvor prihoda. 

Dugo sam imao sejv, na kome je najlosiji skor na top listi rezultata bio oko stotke. Sada su prve dve kampanje donele 44 i 47 poena (Holandija-1620. i Francuska-1680.). Trenutno je aktuelna Engleska 1600. sto je i najtezi period u ovoj verziji. Poceo sam sa 3 vezana poraza (dva potapanja), no verovatno cu namaci bolji skor, u odnosu na dve prethodne kampanje. 

 

Generalno mi je najbolja gusarska igra Age of Pirates 2: City of the Abandoned Ships (sa modovima je prisutan neverovatan broj razlicitih brodova), no ovo je odlicna igra za razbibrigu. Zna i da iznervira, kada refleksi zakazu, pa me preslisaju neki tamo verenici.:D

Link to comment
On 3.4.2020. at 1:41, Calavera said:

 

padni mi na grudi, brate moj!!! meni je to bila zadnja igra koju sam mogao konstantno da cepam po 4-5 sati dnevno :happy: ne slušaj dušmane, za prosečan prelazak treba tu negde oko 100 sati, pod uslovom da ne igraš ovu upgrejdovanu royal verziju što je izašla pre neki dan...

Evo skoro pa 20i sat, zadovoljan sam. Nema greške za sad. Usunjao se kod Kamoshide I shvatio da ipak neću moći iz prve da predjem celu instancu. 

 

Pitanjce! Da li da koristim svaku moguću priliku da idem na down i talk sa senkama da bi ih asimiliovao ili ne mora? Pobegle su mi dve od pet koje sam probao pa samo dobijem extra batine. 

 

Ne znam koliko ovaj Pokémon deo mora da se radi?! 

 

Drugo u početku ne vidim nikakav način za regeneraciju SP tako da cu morati malo da sačekam. 

 

Iiii treće ako sad nanjusim weakness u palace kod određenog moba, jel pamti igra za ubuduće ili svaka nova instanca novo istraživanje? :)

 

Četvrto, jel mogu da smuvam pank doktorku. :)

Link to comment

ja sam išao na pregovor s personom samo ako je nisam već imao u compendiumu, u ostalim slučajevima sam uvek forsirao borbu. ne moraš usvajati "gotta catch them all" mentalitet ako nećeš, ali što više persona registruješ u compendium, lakše će ti biti da iskreiraš kvalitetne kombinacije skillova tokom fuzije. plus, gomila persona ti daju rani pristup bitnim skillovima, prvi primer ti je bicorn koji po defaultu ima tarundu, a to će ti gotovo sigurno trebati protiv kamoshide. koliko se sećam, nijedan nivo ne donosi više od tri, eventualno četiri nove persone, pa meni nije bilo neko cimanje da ih registrujem usput.

 

da, nestašica sp ti je glavna prepreka da odradiš svaku palatu za 1 dan. na početku igre ti je jedina opcija da kupuješ sp iteme na automatima (vending machines), mada i tu imaš limit koliko možeš da ih kupiš, daju jako malo sp, a restockuju ih tek jednom nedeljno. u tih prvih par palata ti je najbitnije da budes maksimalno štedljiv sa skillovima koji koriste sp i da forsiraš fizičke napade kad god je moguće. za kasnije... dobro, nećemo sad spojlovati, ali verovatno ćeš hteti se fokusiraš na hierophant i death social linkove. ima i par persona koje mogu da nauče invigorate (+3 sp/turn), ali prvi je neko shogun, a to je negde oko 30. nivoa. uglavnom, ovo je bio 1 od razloga što sam ja palate odlagao do krajnjeg roka, imaš više vremena za kupovinu itema i apgrejdovanje social linkova koji ti daju benefite u borbi.

 

za slabosti persona se ne sećam, moguće da ih igra pamti i ovako, a moguće i da ih moraš registrovati u compendium. znam da ti registracija daje pun pristup njihovim statistikama, bez obzira da li se pre toga već otkrio njihove slabosti ili ne.

 

pank doktorku možeš i trebaš smuvati, ona je predstavnik death arkane :sleep:

Edited by Calavera
Link to comment

Za ljubitelje svemiskih simulacija, izašla je ekspanzija egosoftove X4 Foundations - Split Vendetta. Ljudi pišu da je igra konačno postala upotrebljiva i dobra, stari ružni običaj Egosofta da izbaci neupotrebljivu igru i da je naknadno sređuje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...