Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Sinoc nas 4 sa jos 4 nepoznata lika, tj. od drugara poznanik doveo 3 lika.
Veceras pikamo 4v4, samo poznati [emoji3]

Da, 1.6.
Blago vama. Fali i meni malo da jurcam po mirc-u i trazim nam timove za pucanje. Bas tih godina, oslepeh od kantera.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
On 30.3.2020. at 13:55, teacher said:

Ispratio na YT. Kreten, kako mu samo to pada na pamet

pa kad je vec uradio sve moguce ;D

 

uradio ovo sa aboriginal jer mislim da jos niko nije uradio.

 

evo pripreme 

 

 

:laugh:

 

Link to comment

Kakvo je jebeno smaranje čistiti one podvodne nodove na Skelligama i tući se sa jebenim letećim sirenima. Sinoć su mi potopile i čamac, pa sam plivao naokolo pretovaren brzinom ranjenog morskog krastvca.

Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

Kakvo je jebeno smaranje čistiti one podvodne nodove na Skelligama i tući se sa jebenim letećim sirenima. Sinoć su mi potopile i čamac, pa sam plivao naokolo pretovaren brzinom ranjenog morskog krastvca.

 

Desilo se dvaput.

 

Fucking sirens.

Link to comment

Ja isto ganjam Vicera, ali nisam jos stigao do Skelliga jer sam onaj najgori hrcak, moram da pocistim sve ? pre nego predjem u naredno podrucje.

 

Igra je neverovatna, koliki svet, koliko razlicitih likova, questova, cudovista. Krenes na neku lokaciju zarad questa i dok stignes do tamo nadjes jos dva questa usput. Inventory management mi je bio komplikovan na pocetku, morao sam da gledam youtube tutorial za to. I jbni Gwent, vise se tu iznerviram nego u obicnim misijama.

 

thank-you-witcher-how-can-we-repay-you-i

Link to comment

Već sam pisao o ovome, Geralt liči na pokretni magacin šta sve nosi. Imam barem 500 boca Dwarven Spirita, o ostalim stvarima i da ne pričam. Juče sam izronio jedno desetak oklopa, pantalona, čizama i mačeva, pa sam imao problem da to sve prodam, jer trgovci i kovači ostaju bez para. Glupo je i što ima toliko crap loota i što Geralt može manje-više nekažnjeno da prazni sanduke i upada ljudima u kuće i obrsti ih od poda do plafona (jedino ako baš lootuješ pored čuvara), i što je lociranje loota često potpuno nelogično (ja sam nalazio Dijamante i Demetrium i Meteorit Ingote u kolibama bez prozora u kojima seljaci spavaju na prostirkama na zemljanim podovima, a recimo trulo meso u bogataškim kućama).  Sa druge strane, neke sastojke je muka naći - recimo kada treba da se napravi White Gull okozičeš se dok nađeš Redanian Herbal ili Arenariu (tj. dok ne provališ gde može da se kupi).

Link to comment
Na Normalu (Sword and Story).
Smoriće te normal, ja igram na blood and broken bones. Normal je kasnije jednostavno prelak. Ono što nikada ne radim je da se protivnici leveluju sa mnom... hoću ponekad da naletim i na neku boraniju :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
47 minutes ago, Ayatollah said:

Glupo je i što ima toliko crap loota

 

Ovo mi za sada najvise smeta, slazem se. Fazon je sto je mnogo brze pokupiti sve nego birati samo bitan loot. Recimo hrpa onih maceva, oklopa i andraka je uglavnom djubre, svaki se proda za po 4-5 novcica, ali jedan u pedeset je vrh i bude mac koji od tada nastavim da koristim. Ali da bih taj jedan naboo moram da pokupim sve. A smara odlazak kod ducjandzije da bih mu uvalio svo djubre koje pokupim.

 

Dalje, nisam ni siguran kako i zasto se trosi kinta? Sad sam na oko 2000+ novcica (level 10), kupujem samo neko bilje da bih odradio alhemiju (kad naidjem na herbalista), gwent karte i tu i tamo poneku runu. I trosim na popravku opreme (to me smara dosta, moram da trazim kovaca svaki put).

 

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Dalje, nisam ni siguran kako i zasto se trosi kinta? Sad sam na oko 2000+ novcica (level 10), kupujem samo neko bilje da bih odradio alhemiju (kad naidjem na herbalista), gwent karte i tu i tamo poneku runu. I trosim na popravku opreme (to me smara dosta, moram da trazim kovaca svaki put).

 

 

Ja sam potrošio celo bogatstvo na one firmirane oklope, tj da svi delovi oklopa pripadaju istom schoolu, i na raznorazne mačeve za koje sam skupljao šeme - sve to dam Hattoriju da napravi, ali neki materijali koštaju boga oca, samleveni dijamanti i slično.

Link to comment
2 hours ago, arheolog1981 said:

Smoriće te normal, ja igram na blood and broken bones. Normal je kasnije jednostavno prelak. Ono što nikada ne radim je da se protivnici leveluju sa mnom... hoću ponekad da naletim i na neku boraniju :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

+1

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...