Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ja počeo da igram novog tomb rajdera, konačno sam naterao sebe posle praktično x godina da se zanimam sa nečim gde partija ili runda ne traje max pola sata, kao u lolu i cs-u npr :) 

 

Meni je ovo super, atmosfera je dobra, uvodna sekvenca na nekoj planini je spektakularna. Za PC tek u 2016.

tumb rejder, ne tomb rajder.

Link to comment

E nećeš mi verovati, upravo sam na to pomislio kad je Toni  primetio ovo za rajder-rejder. Kažem naizmenično, jednom ovako jednom onako, da bih mogao da se pravim da znam kako je pravilno samo kao ne pazim -_-

 

U principu je svejedno jer neuporedivo više pišem nego što pričam, tako da je prosto "router". Ako se desi da moram nekom tech support liku da se obratim ispuštanjem vazduha na usta, uvek je tu univerzalno "uređaj."

 

@Mau

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

al ozbiljno, bas me nervira, sta kog vraga moze da znaci na engleskom tomb rajder? kako bi to preveli?

 

Groboprepadnik. Grobopretresač. Grupa građana posle čijeg izlaska se smori ceo stadion (JNA). 

 

 

 

 

Neki nemaštoviti ljudi bi upotrebili izraz pljaškaš grobnica a neki još luđi ljudi bi im čak dali pare za to.

 

 

 

Edited by bigvlada
Link to comment

Vindication.jpg

 

Ja izabrao onaj drugi kraj, u mom headcanonu sad ih tornado prati dalje po svetu, gde god da pođu  :evil:

 

No no, nema potrebe za slavljem. Kraj je efektan, ali ima tu i dosta problema.

 

Recimo, za igru koja slavi mogucnost izbora, na kraju se ispostavilo da oni i ne menjaju ne znam sta. Ja u mom prelasku nisam uspeo da spasem stanovitog lika u drugoj epizodi, ali nisam hteo da loadujem prethodni sejv jer sam se bio nalozio na te paralelne realnosti i jer sam hteo da vidim kako ce se stvari dalje odvijati s njom mrtvom. Koliko sam mogao da vidim, jedina razlika koja ima efekta na pricu je sto bi mi ona poslala sms sa nekim bitnim detaljima koji sam ja ovako morao sam da otkrivam, i to je to. To i jeste problem, bez obzira na moje izbore, glavni story beats ostaju isti - i dalje moram da nadjem Rachel, tajni bunker i glavnog negativca. Nisam ocekivao bas neka grananja s 56 razlicitih krajeva jer znam koliko bi to bilo skuplje za napraviti, ali ipak se osecam malo prevarenim :(

 

Ovo da poslednji izbor negira sve ono sto se do tada desilo jedva uspeva kao element price, i to samo zbog teme igre, inace je ogroman problem citavog zanra. Izbor na pocetku 4. epizode je iz tog ugla potpuno beskoristan jer nikako ne utice na "pravi" timeline, tacno se vidi da su to ubacili da bi dobili neke poene kod publike i kriticara svojevremeno :mad:

 

Ponavljam se, ali najjaca strana igre je sjajan art direction. Arcadia Bay je divno realizovano mesto, totalno imas osecaj pripadnosti dok si tamo. 

Link to comment

Da, i ja sam mislio da će taj assisted suicide uticati na to da li u drugom timelineu dotična preživi ili ne, ali nope.

 

Moguće da izbori utiču na to ko dođe na sahranu ako se izabere taj tvoj kraj. Kod mene su bili Kate i Warren, kao i Frank, dok recimo Victoria nije. Pretpostavljam da je moguće drugačije, da se zbližiš s onom a ne spaseš ovu, mada je u suštini savršeno nebitno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...