Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

pa svi iz familije imaju tvoje igre na raspolaganju ukoliko ih ti ne igraš u baš to vreme. 

 

ma to znam, nego ne znam kako da dodam burazera da može da pristupi mojim igrama... sam čin izvođenja pre korišćenja :)

Link to comment

ma to znam, nego ne znam kako da dodam burazera da može da pristupi mojim igrama... sam čin izvođenja pre korišćenja :)

 

aha, pa morate obojica da autorizujete tvoj komp

1) Settings, Family, Authorize

2) neka se on uloguje

3) kao pod 1

4) voila

Link to comment

aha, pa morate obojica da autorizujete tvoj komp

1) Settings, Family, Authorize

2) neka se on uloguje

3) kao pod 1

4) voila

Radi! :Hail:

 

Šta ću kad do sada nisam delio :(

Link to comment

Kaskam pa sam nedavno zavrsio Last of us, koja je totalno fenomenalna igra. Prica, gluma, igrivost, sve na vrhunskom nivou. Da ne spojlujem previse, ova igra je krunski dokaz da igre i te kako mogu da budu umetnost cak i kada su potpuno linearne poput Last of us. Cak sam misljenja da bi u ovom slucaju sama prica a samim tim i igra dosta izgubila ukoliko bi davala igracu razlicite opcije.

Link to comment

Cetvrta epizoda Life is Strangea je i najslabija do sad iz perspektive realnosti dogadjaja:

 

 

Vini, kako si ti preziveo onaj deo kad nadju Rachelin les, a Chloe odmah navali da ode na zurku i rokne Nathana, iako imas dovoljno dokaza da ga prijavis muriji? Ni u jednom trenutku nemas opciju da probas da je nagovoris na normalnu reakciju, cak ni da joj oduzmes pistolj :isuse: Ili pre toga, kad te Nathan uhvati s rukama u vreci, a Warren izleti da ga bije, zasto jednostavno ne bih premotala™ i sakrila™ se u Warrenovoj sobi ili negde drugde dok ovaj ne prodje? Ima tih situacija jos, samo sam ih ja blagovremeno zaboravio <_<

 

I ne svidja mi se sto svi likovi prelaze u kliseje :( Naravno da je Victoria bitch with a heart of gold, naravno da je Frank drug dealer with a heart of gold, naravno da ce sumnjivi Jefferson isplivati kao glavni negativac u ociglednom twistu. Dosadno i vec vidjeno. Uspesan twist bi bio da boss na kraju bude gospodja Grant, em je zena, em je crna, em je matora - sve suprotno od onoga sto se ocekuje. Motiv bi joj bio da tim zlocinima u neku ruku zeli da nadoknadi protracenu mladost! Eto, za pola minuta mozganja sam te bacio na dupe™, a ovim nesretnicima iz Dontnoda to verovatno ni na pamet nije palo <_<

 

 

Naravno, navukao sam se i sad moram da vidim sta se desava na kraju, ali neka ostane zapisano da je ovo teska sapunica -_- A ovaj zanr interaktivnih filmova definitivno nije za mene, jednostavno nema dovoljno mesa u pogledu gameplaya.

Link to comment

To kad ti i ja budemo dizajnirali igre, ima svaki NPC da bude potencijalni bad guy. Koga god se igrač odluči da optuži, e taj nije nego neki skroz drugi :evil: Ja sam lično sumnjao u direktora škole, znači obojica smo rasisti. 

 

Moja Viktorija uopšte nije  pokazala heart of gold, celu igru smo održali hate-hate- odnos sa početka. A sa Frankom sam morao da se zbližim jer je plakao kad mu je Chloe ubila psa (Pompidouuuu!) pa sam premotao, to nisam mogao da dozvolim da se desi.

 

Što se tiče njanjavo ograničenih izbora, tu si potpuno u pravu. Jebiga, kad ti daju unlimited cosmic powerrrr, onda narativ prosto mora da ti je mestimično oduzima bez opravdanja ako treba da postoji ikakav usmeren zaplet. 

Link to comment

Tvoji izbori su manje bitni, poenta je da je svaki naizgled kuckasti lik u igri ima heart of gold ako se odlucis da malo zagrebes ispod povrsine pri interakciji s njima. To je u teoriji lepo, multidimenzionalna karakterizacija i sve, ali u praksi previse vuce ka feelgood kraju, gde se ispostavi da su svi super i da je razgovorom moguce resiti sve probleme na svetu  :yawn2:

 

Ja nisam ni jednog trenutka pomislio da je Grantova bad guy, to je upravo i problem, twistovi moraju da budu manje ocigledni da bi bili uspesni. Da se ispostavilo da jeste ona, to bi vec bilo nesto, na tragu mladjanog Shyamalana cak, ovako... :(

Link to comment

Nema takvog kraja kakvog se pribojavaš, obe opcije su priličan downer... što je OK, mada naravno čini ništavnim sve prethodne izbore osim tog poslednjeg binarnog. Ali kao što rekoh ranije, pošto je koncept takav da se lik vraća u prošlost i pegla greške po sto puta, što svoje što tuđe, onda je excusable da imaš samo A/B na kraju igre.

Link to comment

Ja odigrao demo toga na soniju, jeste lepo ali sta znam te tinejdz drame me ne rajcaju toliko. Doduse devojka se navukla, skuplja slike, dnevnike, poruke, sve temeljno igra i pamti :D

Link to comment

Ja počeo da igram novog tomb rajdera, konačno sam naterao sebe posle praktično x godina da se zanimam sa nečim gde partija ili runda ne traje max pola sata, kao u lolu i cs-u npr :) 

Meni je ovo super, atmosfera je dobra, uvodna sekvenca na nekoj planini je spektakularna. Za PC tek u 2016.

Link to comment

Opak kraj za Life is Strange, nema sta. Bilo je, khm, i neke prasine po sobi bas u vreme poslednjih scena, ali me svestenikova pojava malo utesila:

 

FQiSCtK.jpg

 

Zivot je zaista cudan! Tu bi kontinjud...

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...