Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Apdejt od Kraljevske Poste sta je bilo sa cetvrtim paketom :

 

 

Quote

 

Dear jms_uk
 
Thank you for your email.
 
It would appear from the tracking that this item was missorted to Mexico which is the reason for the delay. It was scanned in Mexico on 20th May so the item will either be forwarded onto Serbia for delivery or may be returned back to the UK, we would advise to continue tracking the item for the next 2 weeks and if there are no further updates come back to us so we can make further investigations.
 
Please accept my sincere apologies for the inconvenience caused.

 

 

 

Link to comment
Apdejt od Kraljevske Poste sta je bilo sa cetvrtim paketom :
 
 
 
Dear jms_uk   Thank you for your email.   It would appear from the tracking that this item was missorted to Mexico which is the reason for the delay. It was scanned in Mexico on 20th May so the item will either be forwarded onto Serbia for delivery or may be returned back to the UK, we would advise to continue tracking the item for the next 2 weeks and if there are no further updates come back to us so we can make further investigations.   Please accept my sincere apologies for the inconvenience caused.  
 
 
[emoji38]

umesto u Čačak otišlo u Chacah?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Meni su pre Milovog otcepljenja paketi redovno zavrsavali u Ceskoj. Zasto? Zato sto je ISO country code za SCG bio "CS" sto je ujedno kod i za bivsu Cehoslovacku. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ako u EU webhopu kupim cipele/[atike reda velicine 100-150 evra, i trazim shipping za Srbiju, sta mogu da ocekujem u Srbiji?

Trazice da platim jos pdv i carinu?

Kakva su vam iskustva?

Link to comment

moje iskustvo govori da pdv i carinu sabiraju sa cenom i transportom, plus još neki trošak za otvaranje paketa(par stotina dinara)

Link to comment
Ima li neko korisnicki email  Amazona?Blokirali su mi racun jerbo sam obavio kupovinu nakon preduge pauze.
Ako mozes da udjes ili na app ili na web stranu imas link Customer Service, ti imas linkove (ne I email). Ako su ti blokirali nalog onda je to malo zajebanije

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

Ako u EU webhopu kupim cipele/[atike reda velicine 100-150 evra, i trazim shipping za Srbiju, sta mogu da ocekujem u Srbiji?

Trazice da platim jos pdv i carinu?

Kakva su vam iskustva?

 

Mogu da ti naplate i PDV i Carinu. PDV uglavnom naplate jer mogu da ga naplate tj imaju pravo na sve, baš sitne stvari nekad puštaju. Carina se naplaćuje samo iznad nekog minimuma potrebnog za to, mislim da je bio 70, 50e, tako nešto, ali i tu ima izuzetaka. Carina je oko 10%, PDV 20%, uglavnom, dažbine izađu odprilike + 30% cene artikla.

Link to comment
8 hours ago, Zlurad said:

Ako mozes da udjes ili na app ili na web stranu imas link Customer Service, ti imas linkove (ne I email). Ako su ti blokirali nalog onda je to malo zajebanije

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

Poslao 4,5 mailova sa raznim dokazima da sam to ja i pustili su mi nalog.Ponistili kupovinu doduse.

Link to comment

A dobro, kupis ponovo. Vazno da ti je nalog ok. Dobre botove ima amazon kao podrsku, ja sam prilično iznenadjen.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...