Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Hm. To je počelo tako ima godinu dana. Žalio sam im se i neka gospođa kaže poslaće mi mejl za reaktivaciju i ništa. A stoji im Srbija regularno među zemljama u koje šalju. Baš čudno.

Link to comment

Opet sam porucivala sa SD. Iskoristila sam neki clearance za adidas odecicu za vezbanje. Leggings i climalite majice. Uglavnom, kupila sam i bas fin everlast hudi. Crni je, ali ima magenta konac kojim je stepan rajferslus, pa bas lepo izgleda, a prejeftin je bio na tom clearance. 

 

Razmisljala sam o tome zbog cega sam ja u dzimu uvek izgledala kao da sam dosla da malterisem zid. Razlog lezi u tome sto u mom detinjstvu cim se vratis iz skole je bilo pod obavezno da se skida odeca za spolja i da se oblaci kucevna odeca. Kao da su imali dva kompleta da me obuku, pa da se ne potrose! Rezultat toga je da ja kod kuce i u dzim idem u majici koju sam dobila kad sam trcala kros na Adi u drugom srednje i sve tako neke garments oko kojih treba da se potrudis da ih nadjes tako ruzne.

Link to comment

 

 

Razlog lezi u tome sto u mom detinjstvu cim se vratis iz skole je bilo pod obavezno da se skida odeca za spolja i da se oblaci kucevna odeca.

Ja to i dan-danas radim, navlačim prve pamučne trenerke na koje naiđem. ????

 

via CZ-M53 TT

Link to comment

+1

 

ja imam drugaricu koja uvek izgleda lepo i glamurozno i  kod kuce i izvan nje

a ja svaki put i kad resim da kupim neke lepe a udobne stvari za pokuci da me nije sramota da otvorim postaru ili da odem do radnje  odmah sve isflekam ili se razvuce ili skine boja 

Link to comment

Naletela i ja na popust na sportsku opremu na SD, pa ubacih u korpu i neki donji deo trenerke, veličina S. Umalo ne padoh kad mi je to stiglo, pošto je toliko ogromno da bi ga mogao obući i neko ko ima 100kg, ja mogu da proletim kroz jednu nogavicu :isuse:  Pobogu, pa šta je njima S...

Sva sreća pa je ostalo bilo ok...

Zato ne volim internet kupovinu, ništa dok ne probaš -_-

Link to comment

Da, na onoj prišivenoj etiketi piše 10, a na onoj prikačenoj 10(S).

 

Dobro de, ja nisam neka krupna žena, sa mojih 53kg/168cm veće su šanse da mi nešto bude veliko nego malo. Problem je što te veličine zavise od proizvođača, neke stvari u veličini M naručene preko SD su mi recimo bile knap, pa sam se čak i ovde razmišljala da li da stavim S ili M, ali ova veća bi verovatno mogla da služi za kampovanje, kad je i na ovoj S obim bokova 130cm :blink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...