Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

nemam pojma,meni skinulo..skinulo mi cenu fakture pa posle 1$ za pp..ali se ne secam sta sam radila,ne verujem da je bila uplata jer tada to nije moglo,sigurno sam nesto kupovala..

 

 

Ali ubija kurs, 128 računaju evro, pa i nije fora da naplaćuju proviziju.

via CZ-M53 TT

 

 

meni u komercijalnoj danas oko 126 naplatilo.. mislim da je bilo 125,8 

Edited by ivy
Link to comment

Ali ubija kurs, 128 računaju evro, pa i nije fora da naplaćuju proviziju.

 

via CZ-M53 TT

Ako imaš poveži devizni račun sa paypal-om i ne moraš da brineš za kurs (koji je inače uvek malo jači u bankama).
Link to comment

 

 

meni u komercijalnoj danas oko 126 naplatilo.. mislim da je bilo 125,8

Ima neka fora s kursom, kad plaćam karticom direktno 125, preko PP 128 a ista kartica linkovana.

Ako imaš poveži devizni račun sa paypal-om i ne moraš da brineš za kurs (koji je inače uvek malo jači u bankama).

Neam, ne daju u mojoj banci sem za štednju i namenske transakcije.

 

Ću promenim banku, ionako me nerviraju.

 

via CZ-M53 TT

Link to comment

stiglo ipak!

 

parka mi je malo oversized. porašću valjda. majice su korektne mada mislim da ću jednu da poklonim matorom. baš je dedačka. 

 

kvaltet je ono kao ok.  lee cooper (za siromašne) sam kupovao. ako ništa znaću da sam L za ubuduće, mada mislim da je pandorina kutija tek otvorena. 

Link to comment

stiglo ipak!

 

parka mi je malo oversized. porašću valjda. majice su korektne mada mislim da ću jednu da poklonim matorom. baš je dedačka. 

 

kvaltet je ono kao ok.  lee cooper (za siromašne) sam kupovao. ako ništa znaću da sam L za ubuduće, mada mislim da je pandorina kutija tek otvorena.

 

Baš tako.

Klinki uzeli jaknu LC, za ove H&M, Zare i sl. izmislilo™ kvalitet, cena sokro duplo manja.

Ja bacio oko na neke puma patike ovde, tamo pa jebemliga 60% manje...

Link to comment

stiglo ipak!

 

parka mi je malo oversized. porašću valjda. majice su korektne mada mislim da ću jednu da poklonim matorom. baš je dedačka.

 

kvaltet je ono kao ok. lee cooper (za siromašne) sam kupovao. ako ništa znaću da sam L za ubuduće, mada mislim da je pandorina kutija tek otvorena.

Jesi kačio link za parku?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...