Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

ne znam kakvi su uslovi kupovine, ali ja bih ladno ovo reklamirala. nema sanse da igde na svetu sirina u kukovima, na donjim delovima bilo cega velicine ''s'', bude 130 cm :-) to je zaista prevara ili neka greska.

Link to comment

Kad uđeš u bilo koji predmet imaš sajz gajd pa lepo vidiš u centimetrima koliko je šta, kakvi crni esovi i brojevi.

 

edit cementmetrima

Edited by čekmeže
Link to comment

Gledam ja sajz gajd, samo još kad bi ga i oni pogledali :)

 

@nezvanova

Nešto kontam da su prišili pogrešnu etiketu, drugi pogrešno spakovali i eto... ko zna kako ih štancuju...

Nisam pogledala uslove reklamiranja, ali mislim da bi se tu čovek mnogo više iscimao nego što bi imao koristi, nije neka cena...

Link to comment

Prodao neku mapu na kupindu što sam je postavio pre 100 godina i sad nema šanse da je nađem...a sećam se da sam jednom nešto tražio i naleteo na nju i pomislio ako je prodam nikad je neću naći...

Link to comment
  • 2 weeks later...

platila sam postaru 890din na posiljku od 30$ :isuse:

PDV 20% + 100 din carinski pregled + 45 din poštanska provizija.

 

via CZ-M53 TT

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Onda imaš sreće ako su ti sad prvi put naplatili po zakonu. Mene uvek cepnu u dinar. :D

Pa kad smo sirotinja, a ona uvek najviše plaća. :)

 

Pozdrav za Carinarnicu Niš i načestitam im se familiji za Dan državnosti.

 

via CZ-M53 TT

Link to comment

DHL ima neki dil sa carinom tako da sve ispod 50e prolazi bez dodatnih troškova po primaoca.

Pa to nije dil nego carinska uredba ili zakon šta god. Samo što carina neće baš da se zajebava sa DHL -om.

A građane solo oće da prca.

A koliko ti naplati DHL svoju uslugu?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...