Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

1) jel salju racune ti sa SD-a kako nasa carina ne bi po slobodnoj proceni odredjivala vrednost?

2) jel u tih 50E koji prolaze necarinjeno ne racunam shipping?

 

btw

drugar mi poslao link sa navodno originalnim patikama, al meni sajt zdravo sumnjiv

Posto ide DHL-om DHL radi i carinu tako da nema greske. Do 50€ bez postarine postarinu ne racunaju u vrednost paketa.

Pazario neko jakne na SD?

Koje te interesuju? Ako ih ima ovde u prodaji moj ti je savet da odes ovde da probas da vidis koja ti velicina odgovara pa da narucis.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Ja sam tako uzimao neku jaknu na aliju i da nije bila uporedna tabela sa pojedinačnim dužinama u cm garant bi se zajebao.

Nešto što je na kraju bilo XXXL po mojoj proceni je XL...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

tako, nosim XL, a ovaj XXL mi je onako pomali mada može da se nosi. kvalitet je dobar, jest za prelazni mada je dosta topla. kupio sam pre 3-4 godine Lee Cooper bober jacket, koja je fenomenalna, ne može se uništiti... sad ću da probam da nadjem fotku

Link to comment

Ja sam pazario neku Karrimor prošle zime. L veličina mi je ok, ali ja nisam baš nešto krupan. Visina 188, težina 70.

Nije neki spektakl jakna, ali ok za te pare koje sam dao.

Link to comment

Ja sam tako uzimao neku jaknu na aliju i da nije bila uporedna tabela sa pojedinačnim dužinama u cm garant bi se zajebao.

Nešto što je na kraju bilo XXXL po mojoj proceni je XL...

 

....shit has hit the fan...

Savetuje me kolega da se kupuje na sajtovima sa dosta feedbacka, pozeljno sa fotkama kupljene robe i obavezno se premeriti i naruciti po tim merama velicinu iz tabele.

 

Slucajno poslato sa Tapatoka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...