Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Sta ti je to?Ovo prvo?

5534a3356e81f2638b8d4e53f5e26987.jpg

 

Jako praktična jakna/duks. Lako kao perce, ima u vidu majice, duksa i "jakne" na raskopcavanje. Zgodno za kombinovanje: za zimu majica, fleece majica, fleece jakna, preko vetrovka i da te bog vidi. Tebi je ovo savrsen kombo za terene vanka - lagano je i udobno, ako u nekom trenutku otopli, skineš jedan sloj.

Za toplije vreme dva sloja fleeca bez vetrovke ili jedan sloj fleeca i soft shell jakna.

Nisam siguran oko sastava, možeš izguglati al ko neka vuna je, možda čak kombinacija vune i sintetike, fibera, polara, nemam pojma, ima ih raznih, dlakavih, plišanih, itd. Meni najjeftiniji rade posao. Imam jedan skuplji koji kombinujem sa kišnom jaknom al on je baš za extremnu hladnoću. Mnogo je zgodnije od teške zimske jakne. Na sports directu sam uzeo dunlop kariranu kosulju/jaknu, unutra vuna, spolja polar i jebeno je topla da je na temperaturi oko nule nosiš ko zimsku jaknu. Za niže temperature ne znam al kontam da će neplanirano poslužiti i za to. Kontam da ti se uklapa u stil a košta 13e. 3xl veličina za dvometraše, tebi bi 2xl kontam bio idealan. Sa kapuljačom je nešto skuplja. Jedina mana je što nije za kišu.

022f02407e8b0a789faeb2c8f057fd11.jpg

Link to comment

Dajte linkove do onlajn trgovina koje salju u Srbiju i koje daju dobre popuste za crni petak.

Valjda ti nama treba da daješ te linkove!

Ko si ti i šta si uradio sa Moćom?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...