Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

jesam ja. trazila sam novu karticu iz banke. inace menjam debit karticu svakih 6 meseci da otezam posao potencijalnim lopovima.

 

ne znam kako kod tebe, ali kod mene nova kartica novi broj a isti broj racuna.

Edited by mustang
Link to comment

Pa dobijem novu karticu, broj racuna je valjda isti, samo se menja datum kad istice. I na amazonu treba samo da promenis taj datum i to je to. Tj. tako je bilo, sad jebe ne vadi. 

Link to comment

Pa dobijem novu karticu, broj racuna je valjda isti, samo se menja datum kad istice. I na amazonu treba samo da promenis taj datum i to je to. Tj. tako je bilo, sad jebe ne vadi.

 

broj računa i broj na kartici nemaju veze jedno sa drugim. broj računa u banci ne interesuje prodavca, njega interesuje broj na kartici, cvv i datum do kada je validna.

 

meni u banci traže lk pa po jmbg dodju do računa. broj računa(nekada žiro) se dobija na onom plastificiranom papiru

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Mhm, znaci treba da trazim novu karticu da bih dobio novi broj kartice. Sta mi garantuje da amazon nece da se naljuti opet posle nekog vremena, pa da opet moram da menjam karticu?

Link to comment

Probao, do duse nisam cvv, jer nigde nema polje za to. Da ga kucam zajedno sa brojem kartice, na kraju niza?

 

Nisam nervozan, malo se zezam sa dramljenjem, ali ako stvarno svaki put budem morao da menjam karticu, to je bas zesci smor, najvise zato sto mora da se ceka nedelju dana ili i vise da nova kartica stigne. No dobro, jbg, ako mora cu da izdrzim :D

Link to comment

Probaj ovo sto mustang kaže, da uneses opet karticu. Ako imaš račun za karticu unesi ime i adresu tacno kako piše na računu, tj. kako to stoji kod tvoje banke, jer njihov kompjuter prihvata ili odbacuje sta im amazon pošalje.

Link to comment

Sanjska je na ijekavici :fantom:  Za sad je prestala da jebe, ali ocekujem nov nalet koliko nocas :D 

 

Juce sam nesto prckao i za sad nema mejla koji kaze declined. Ali cisto sumnjam da je resen problem. A gde unosite cvv na amazonu? Meni to nigde ne trazi. Trazi broj kartice, ime kako je napisano na kartici, datum isteka kartice i nista vise. 

 

Hvala na pomoci svima

Link to comment

meni to trazi kada prodjem shipping pa u billing stignem...tu imam par debit kartica, kliknem na onu koju hocu (amazon vec ima sve podatke moje kartice) ali moram da unesem cvv odabrane kartice broj uvek. to se u usa cesto desava pri online kupovinama (tri broja pozadi) . mozda je kod vas drugacije.

Link to comment

meni to trazi kada prodjem shipping pa u billing stignem...tu imam par debit kartica, kliknem na onu koju hocu (amazon vec ima sve podatke moje kartice) ali moram da unesem cvv odabrane kartice broj uvek. to se u usa cesto desava pri online kupovinama (tri broja pozadi) . mozda je kod vas drugacije.

nije, nisam davno kupovao na amazonu, ali mi je uvek tražio

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...