Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

  • 7 months later...

Danas izašao trejler za treći deo. Na prvo gledanje sam primetio strašno jak uticaj Lord of the Rings Online na grafiku u filmu (arhitektura patuljačkih gradova, patuljci koji jašu jarčeve, itd.).

 

Uživajte ili proklinjite ...

 

 

 

Link to comment

ja ću bogme ovo ići sam da gledam u bioskopu, nerdovi sa kojima obično idem svaki put samo što ne plaču pri izlasku iz bioskopa.

Link to comment

ja ću bogme ovo ići sam da gledam u bioskopu, nerdovi sa kojima obično idem svaki put samo što ne plaču pri izlasku iz bioskopa.

ја сам после првог дела лотр био на ивици суза. у одбрану ми се може навести да сам био 12 година млађи и не толико циничан као данас

Link to comment

ја сам после првог дела лотр био на ивици суза. у одбрану ми се може навести да сам био 12 година млађи и не толико циничан као данас

 

Jebiga kad u prvom delu još nije bilo comic relief trenutaka, tipa skejting niz surlu i nobody tosses a dwarf, da te razvedre i razvesele...

Link to comment

ја сам после првог дела лотр био на ивици суза. у одбрану ми се може навести да сам био 12 година млађи и не толико циничан као данас

 

Heh, ako se ne varam, s drugarom sam gledao premijeru trećeg dela. Na izlasku iz bioskopa smo se smejali i govorili jedan drugome, 'maznim' glasom: " O, Frodo -O, Sem". Lica prisutnih dušebrižnika su nam govorila da ne znaju da li da plaču ili da nas rastrgnu.

 

Mis'im, kao neko ko naizust zna i or'ginal i naš lepi prevod Gospodara i Hobita, moglo mi se da od filmova ne očekujem ama baš ništa, unapred ih ocenivši kao populistički proizvod koji, nužno, mora biti razvodnjen i veštački zasladjen. Od svih tolkinovaca koje poznajem, jedini sam se zabavljao gledajući filmove, ostali su čupali kose i bacali kletve.

Link to comment

Ja ovo ne mogu da gledam, a obično sam jako blagonaklon prema svim pokušajima transponovanja fentezija na veliki ili mali ekran jer je to izuzetno zajebano.

 

A tamo 2001-2. sam još i gotivio Lord of the Rings filmove, mada par godina kasnije kada sam probao opet da ih pogledam skapirao sam da nemam nikakvu želju. Ali ovo mi je od starta... Pa, zaspao sam na pola prvog Hobita, što mi se u životu desilo sa otprilike 3 filma, doduše, bio sam  mrtav umoran, ali opet., u pitanju je knjiga koju sam pročitao sa 6 godina i koja mi je verovatno najviše od svih uticala i definisala život. I nije mi kritika iz rakursa "knjiga je bila bolja" nego "šta je ovo koji kurac, dosadno je iako svako malo nešto pršti". Fentezi transformersi sa malo jačom patetikom.

Link to comment

Ja ovo ne mogu da gledam, a obično sam jako blagonaklon prema svim pokušajima transponovanja fentezija na veliki ili mali ekran jer je to izuzetno zajebano.

 

A tamo 2001-2. sam još i gotivio Lord of the Rings filmove, mada par godina kasnije kada sam probao opet da ih pogledam skapirao sam da nemam nikakvu želju. Ali ovo mi je od starta... Pa, zaspao sam na pola prvog Hobita, što mi se u životu desilo sa otprilike 3 filma, doduše, bio sam  mrtav umoran, ali opet., u pitanju je knjiga koju sam pročitao sa 6 godina i koja mi je verovatno najviše od svih uticala i definisala život. I nije mi kritika iz rakursa "knjiga je bila bolja" nego "šta je ovo koji kurac, dosadno je iako svako malo nešto pršti". Fentezi transformersi sa malo jačom patetikom.

 

znam da ne možeš. ne mogu ni naši zajednički prijatelji, pa opet idu da gledaju svaki put, a i ja sa njima. i tako od 2001. godine :)

Link to comment

Ја сам погледао по једном сва три дела лотр у биоскопу. После ниједном на тву. Размишљао сам да преко сбб вод одгледам први део хобита али сам одустао. Не пада ми на памет да га гледам у биоскопу, а књиге сам прочитао још по неколико пута од тада...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...