Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

pa zar nije zena tvog zivota ta zavodnica? mislim, nemam pojma o cemu se prica, ali ja kad nekog volim, pratim sve sta radi.
jer tako?evo ti onda ovo, al razmisli jerces da gledas

Link to comment
  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

Одличан (не 3Д), време је прошло као да траје 45 мин, лабилним особама неке сцене могу да делују развучено па њима препоручујем да га гледају на плејеру где ће моћи да премотавају или зауставе у тренутку када се уплаше од некога (Азога, Шмауга, господара Језерграда, плавих лептира Мирквуда, јебем ли га...)Ако купите кокице - нећете их појести!image.jpg

Link to comment
Одличан (не 3Д), време је прошло као да траје 45 мин, лабилним особама неке сцене могу да делују развучено па њима препоручујем да га гледају на плејеру где ће моћи да премотавају или зауставе у тренутку када се уплаше од некога (Азога, Шмауга, господара Језерграда, плавих лептира Мирквуда, јебем ли га...)Ако купите кокице - нећете их појести!image.jpg
Не знам мени се да је бар сат и по филма потпуни вишак и да је више за специјално издање на диску него за биоскоп. Донекле је занимљиво визуелно решење овог Новгорода на замрзнутом језеру, но и ту је потпуно омашено са костимом језерградског баје који је ван контекста свих осталих. Копија Црвјезика такође је очајан што као концепт што као реализација да не кажем глума. Будалаштина са вилењачком Јулијом и патуљком Ромеом је нешто о чему би Вини кога да испише дисертацију. Џексону који је умислио да је Хичкок па жваће шаргарепу у уводној сцени постављеној у Брију ово је лошији филм чак и од Кинг Конга што сам мислио да је стандард који никад више неће да буде достигнут. Озбиљно размишљам да ли ово чудо уопште и да кушим на диску.
Link to comment
Будалаштина са вилењачком Јулијом и патуљком Ромеом је нешто о чему би Вини кога да испише дисертацију.
Zasto budalastina? Tacno je da u citavoj istoriji Srednje Zemlje nije poznat slucaj vilenjacko-patuljackog snosaja, ali eno u Gospodaru je sugerisano da je Gimli bio platonski zaljubljen u Galadrijelu. Nisam jos gledao Hobita pa ne znam kako je tacno opisana njihova veza, ali neka vrsta kurtoazne ljubavi izmedju patuljka ili Vilovnjakinje po meni nije skroz nesuvisla u Tolkinovom svetu.
Link to comment
Не знам мени се да је бар сат и по филма потпуни вишак и да је више за специјално издање на диску него за биоскоп. Донекле је занимљиво визуелно решење овог Новгорода на замрзнутом језеру, но и ту је потпуно омашено са костимом језерградског баје који је ван контекста свих осталих. Копија Црвјезика такође је очајан што као концепт што као реализација да не кажем глума. Будалаштина са вилењачком Јулијом и патуљком Ромеом је нешто о чему би Вини кога да испише дисертацију. Џексону који је умислио да је Хичкок па жваће шаргарепу у уводној сцени постављеној у Брију ово је лошији филм чак и од Кинг Конга што сам мислио да је стандард који никад више неће да буде достигнут. Озбиљно размишљам да ли ово чудо уопште и да кушим на диску.
Драго ми је да ти се свиђа Езгарот мада мене више подсећа на дрвену Венецију позног средњег века смештену у Енглеску, чији господар носи ренесансни костим и тако га одваја од остатка плебса (изузимам моменте у којима љушти колоњску воду)Што се Алфрида тиче, њега је Ђексон смислио (као и себе са шангарепом™) али не као копију Црвјезика.Вилењачко-патуљачка романса је дата тек у назнакама и ја сам је доживео као очијукање, никако другачије.Дакле, наравно да има иритирајућих, сувишних или несувислих момената али мени је време пролетело а утисак био одличан.Мало се то размазило после Господара, видело да може ^_^едит: ценим твоју строгоћу поручниче али препоручујем да ипак купиш диск, нека га док неко не сними боље. Edited by pere urban x
Link to comment

Dobar, bolji od LOTR 2 i 3. Patuljci preslatki, Novgorod na jezeru odličan i glavna stvar, nema Froda&Sama ni masovnih bitaka. Nego zna li neko na koji tajanstveni pogon plovi brod po jezeru? Koristi struje, šta?

Link to comment

ju kako me je napustila pažnja negde posle 45 minuta. užasno loše, nikad nisam video publike toliko željne odjavne špice.sa druge strane big up za pivo u tuckwood cineplexu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...