Jump to content
IGNORED

Književne adoumice(tm)


Willow

Recommended Posts

ne mogu dalje ovako pun mi je kurac tvojih psihoza;znači odjebi, izgubljena sam u tom masturbalnom kvizu koji zoveš - ljubav,mili. chorus:vajdu ga!gotovo je, slucajune može dalje ovakoizgubili smo se negde u noći; i sada, objavimo kraj pojebimo se! iiščeznimo natrag u mračne oblake. u potpisu slucajKA
Edited by sherman
Link to comment
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Willow

    33

  • Elmer

    12

  • vinska musica

    7

  • slepa živana

    6

^^ shermane, modifikacija koju si napravio na libretu je veličanstvena i imao bih samo jednu primedbicu: znači izmenio bih 5. stih druge fraze, I pevanja:pojebimo se! kresnimo se!

:lolol: obnoviće se stari zanat tapkaroški. ispred opere :D
:). don't happy, ufur za dž u bekstejdž ti je zagarantovan sve dok budem bio neko mudo u toj operi. Edited by Willow
Link to comment
ne mogu dalje ovakopun mi je kurac tvojih psihoza;znači odjebi, izgubljena samu tom masturbalnom kvizu koji zoveš - ljubav,mili.chorus:vajdu ga!gotovo je, slucajune može dalje ovakoizgubili smo se negde u noći; isada, objavimo krajpojebimo se! iiščeznimo natrag umračne oblake.u potpisu slucajKA
:lolol:
Link to comment
malo li su puta milozvučne arije imale za literarni predložak potpuno imbecilan tekst? to je više pravilo nego izuzetak. što tekst grđi, to melodija lepša, a vokal zanosan. često sam žalila što ne pevaju na svahiliju, koji ne znam, nego na jeziku koji razumem.
Ја сам приметио да због тога нестаје блуз са мог диска, осим инструменталног.Док нисам разумео колико су им текстови имбецилни и инцестуозни, звучало је некако. Сад ми звуче као још једна врста народњака, само због текстова (и шмирања тзв. врхунских професионалаца). Ако неко покрене кампању да се уведе смртна казна за следећег ко почне песму са "I woke up this morning", нек ми се јави, гарантујем 10€.
Link to comment

Nova nedoumica jbg; 1 književno delo stoji, čekajući da bude razrešena:Koji glagol upotrebiti za onu radnju - kada zbog nečega (što nam je neko rekao) obustavimo pijenje pića i naglo ispljunemo vrh slamčice iz naših usta?Znači primer:Sunčica je ispljunula vrh slamčice i prsnula u smeh nad svojom čašom limunade.Koji glagol staviti umesto rogobatnog, ispljunula?

Edited by Willow
Link to comment
Nova nedoumica jbg; 1 književno delo stoji, čekajući da bude razrešena:Koji glagol upotrebiti za onu radnju - kada zbog nečega (što nam je neko rekao) obustavimo pijenje pića i naglo ispljunemo vrh slamčice iz naših usta?Znači primer:Sunčica je ispljunula vrh slamčice iz usta i prsnula u smeh nad svojom čašom limunade.Koji glagol staviti umesto rogobatnog, ispljunula?
Избацила, издувала, испустила?
Link to comment
Sunčica je ispljunula vrh slamčice i prsnula u smeh nad svojom čašom limunade.Koji glagol staviti umesto rogobatnog, ispljunula?
Jel može ovako? (ukoliko nije deo opere da mora da se uglazbuje)Vrh slamčice je ispao kad je Sunčica prsnula u smeh nad svojom čašom limunade.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...