Jump to content
IGNORED

Književne adoumice(tm)


Willow

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Willow

    33

  • Elmer

    12

  • vinska musica

    7

  • slepa živana

    6

  • 3 weeks later...

I tako, kroz bljuzgu i granje, na čistinu je iskočila nova nedoumica...Potrebno je uglazbiti stih:ne mogu da sa nosim sa fondom tvojih psihozaPrecrtana reč fondom ne valja, ima li neka lepša alternativa, sa min. 2 i max. 5 slogova?Možda: asortimanom?

Link to comment
I tako, kroz bljuzgu i granje, na čistinu je iskočila nova nedoumica...Potrebno je uglazbiti stih:ne mogu da sa nosim sa fondom tvojih psihozaPrecrtana reč fondom ne valja, ima li neka lepša alternativa, sa min. 2 i max. 5 slogova?Možda: asortimanom?
Na prvu loptu:sa brdom tvojih psihozahrpom?
Link to comment
I tako, kroz bljuzgu i granje, na čistinu je iskočila nova nedoumica...Potrebno je uglazbiti stih:ne mogu da sa nosim sa fondom tvojih psihozaPrecrtana reč fondom ne valja, ima li neka lepša alternativa, sa min. 2 i max. 5 slogova?Možda: asortimanom?
izvini ali sta god da stavis, ne valja kurcu, prestilizovano je i nategnuto. "ne mogu da se nosim sa tvojim jebenim psihozama" bi bila prava stvar, ali cenim da to neces.
Link to comment

malo li su puta milozvučne arije imale za literarni predložak potpuno imbecilan tekst? to je više pravilo nego izuzetak. što tekst grđi, to melodija lepša, a vokal zanosan. često sam žalila što ne pevaju na svahiliju, koji ne znam, nego na jeziku koji razumem.zato vilou, ne se sekirišeš oko teksta, poradi na melodiji.

Link to comment
Na prvu loptu:sa brdom tvojih psihozahrpom?
izvini ali sta god da stavis, ne valja kurcu, prestilizovano je i nategnuto. "ne mogu da se nosim sa tvojim jebenim psihozama" bi bila prava stvar, ali cenim da to neces.
Tenks Nesh. Marko, tenks što si mi skreno pažnju, izraz zaista jest nategnut i neprirodan. Tvoj predlog mi deluje ok, no izraz "jebenim psihozama" je, čini se, prenaglašen, i možda bi ga trebalo malo ublažiti da bi se uklopio u koncept pop-pesme.@mammy: tenks na rečima utehe i ohrabrenja. ok, postaraćemo se da melodija bude prijatna za uho, ali bilo bi ekstra i da tekst ne bude potpuni žasu, nego da ima makar 2% nekog idejnog smisla. zabole me, naravno, za visoke umetničke kriterijume, ali imam utisak da banalan tekst (koji možemo razumeti) šteti celoj numeri, a i našem slušalačkom ugođaju, jbg. prema tome...
Link to comment
A sa morem tvojih psihoza? Ono more malo da se otegne vise kao mooore.
:thumbsup: predlog usvojen :)
Ma, ja bih to totalno preuredila..Ovako: "Pun mi je q tvojih psihoza".Ili, duža varijanta: "Odavno mi je pun q tvojih psihoza".
Mušice, pliz, ako je ikako moguće, zaobišao bih "q" reč :blush:
Link to comment

evo ja cu da se nadovezem na Vinsku ako Willow ne zamerapun mi je penis tvojih psihoza kucko luda, idi u kurac.volim te slucajuu potpisu slucaj

Edited by sherman
Link to comment
evo ja cu da se nadovezem na Vinsku ako Willow ne zamerapun mi je penis tvojih psihoza kucko luda, idi u kurac.volim te slucajuu potpisu slucaj
znači :lol: štos je u tome što banku ne drži on, već - ona. stoga, ispravno bi bilo nešto kao:rekla je: ne mogu dalje ovako pun mi je q tvojih psihoza;znači odjebi, izgubljena sam u tom masturbalnom kvizu koji zoveš - ljubav,mili. chorus:volim tegotovo je, slucajune može dalje ovakoizgubili smo se negde u noći; i sada, objavimo kraj izljubimo se iiščeznimo natrag u mračne oblake. u potpisu slucajA
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...