Jump to content
IGNORED

Ђускање са змајовима


porucnik vasic

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

game-thrones-philosophy-logic-cuts-deeper-than-swords-henry-jacoby-paperback-cover-art.jpgНалетех на ову књижицу у локалној књижари. Интересанто је да се прочита, а мени још занимљивије је да је уредник био мој колега са школе коју смо напустили. Живели смо у месту величине Краљева и нисам га знао. Штета.
Link to comment
  • 4 months later...

Okacila je vec Mejdejka na temi o seriji, mada nije da bih se ja eventualno nakanio. :D Glupo mi ovako da se lozim na knjigu koja ce izaci za ko zna koliko godina, kad/ako se to desi lepo iscitam sve najednom™ i to je to.

Edited by Calavera
Link to comment

Досад пуштене главе су баш пристојне...можда су баш зато и пуштене.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Večeras sam konačno završio ples. Kažem konačno, jer me je gospod Martin poprilično umarao povremeno, te sam knjigE čitao na mahove, sa pauzama nekad i od po mesec dana i sl...Sve u svemu, mogu samo da kažem da sam popizdeo od razvoja događaja.

Link to comment
Досад пуштене главе су баш пристојне...можда су баш зато и пуштене.
Odlične. Štaviše. Ali, neću ih više čitati, naučio sam.
Mislim da sam ih čitao 3-4 dana :lol:
Ja se namerno limitirao na 150 strana dnevno, da potraje. Sad će uskoro vreme za još jedno čitanje. Jedva čekam.
Link to comment

Ja sam letos tako zaglavio na klonji sa knjigom (nisam siguran da je baš ta bila u pitanju) toliko dugo da su mi utrnule noge. I onda sam pokušao da ustanem, zateturao i odvalio glavom u lavabo. Knjige su loše za glavu.

Link to comment

Spoiler AlertKada sam rekao popizdeo, pre svega sam mislio na sudbu Starkova. Prvo nas je "navukao" na Starkove, naterao nas da beskrajno zavolimo Neda, pojam časti i viteštva, pa ga utepao pred celom kraljevskom lukom čistom ohološću onog malog gubavca. Od kada smo se vezali za Starkove, ništa lepo da im se desi na milion stranica, to me jednostavno iritira. Želim neku satisfakciju, a ne dobijam je. Slaba uteha što je dotični kasnije zatrovan. Brena obogaljio. Roba izmasakrirao u cvatu snage. I sada Džona od ruke onog šupka Belona Svona i ostalog ološa. Što se tiče Martinove mašte, ona je toliko ingeniozna da počinje da iritira. Navodi sva živa moguća imena svakog viteza i sporednih i bitnih, i onih koji su deo stalnih dešavanj i onih koji se pojave jednom i nikad više kao i njihovih najbližih 10 pomagača, kada se nešto jede, samo što nam ne kaže od kog materijala su čačkalice na stolu, kada se neko pojavi u "sceni", dobijemo opis svakog božjeg i najmanjeg deliće odeće njegove. Možda sam overdozovao čitajući sve u cugu (uz mestimične pauze), ali u prve dve knjige je bilo toliko moćnih momenata, možda je sam sebi postavio pretežak zadatak da ostatak bude na tom nivou suspensa i zanimljivosti. Da se razumemo, knjige su mi fenomenalne, ali dešavanja u prve dve su mi mnogo bolje od ostatka i verovatno su nešto ponajbolje što sam ikada čitao, u ovom žanru definitivno. Ostatak jednostavno nije na tom nivou, IMHO.

Link to comment
Spoiler AlertKada sam rekao popizdeo, pre svega sam mislio na sudbu Starkova. Prvo nas je "navukao" na Starkove, naterao nas da beskrajno zavolimo Neda, pojam časti i viteštva, pa ga utepao pred celom kraljevskom lukom čistom ohološću onog malog gubavca. Od kada smo se vezali za Starkove, ništa lepo da im se desi na milion stranica, to me jednostavno iritira. Želim neku satisfakciju, a ne dobijam je. Slaba uteha što je dotični kasnije zatrovan. Brena obogaljio. Roba izmasakrirao u cvatu snage. I sada Džona od ruke onog šupka Belona Svona i ostalog ološa.Što se tiče Martinove mašte, ona je toliko ingeniozna da počinje da iritira. Navodi sva živa moguća imena svakog viteza i sporednih i bitnih, i onih koji su deo stalnih dešavanj i onih koji se pojave jednom i nikad više kao i njihovih najbližih 10 pomagača, kada se nešto jede, samo što nam ne kaže od kog materijala su čačkalice na stolu, kada se neko pojavi u "sceni", dobijemo opis svakog božjeg i najmanjeg deliće odeće njegove. Možda sam overdozovao čitajući sve u cugu (uz mestimične pauze), ali u prve dve knjige je bilo toliko moćnih momenata, možda je sam sebi postavio pretežak zadatak da ostatak bude na tom nivou suspensa i zanimljivosti.Da se razumemo, knjige su mi fenomenalne, ali dešavanja u prve dve su mi mnogo bolje od ostatka i verovatno su nešto ponajbolje što sam ikada čitao, u ovom žanru definitivno. Ostatak jednostavno nije na tom nivou, IMHO.
Ти озбиљно мислиш да је Џон готов? :isuse: За шта је тамо она Мелисандра, него да би га оживела...па он је цела поента песме леда и ватре...Књига је добра, али не даје ни назнаке, неког разрешења. Имајући у виду године Дебелог то бива проблем.
Link to comment

Sve znam tj mogu samo da slutim kao i svi ostali, ali to što će Melisandra da ga uzombira mi nije nikakva satisfakcija. Doduše, čuo sam da je izašla jedna glava na njegovom sajtu iz nove knjige, ne znam da li se tamo govori nešto o tome.

Link to comment

Ne verujem da ce tako vazan podatak otkriti u nekom od poglavlja sto izlaze pre knjige :) , a sto se tice matorog sadiste...31278352.jpg

... 27586540.jpg23151231.jpg23073221.jpgIma jos puno na tu temu :D

Link to comment
Sve znam tj mogu samo da slutim kao i svi ostali, ali to što će Melisandra da ga uzombira mi nije nikakva satisfakcija.Doduše, čuo sam da je izašla jedna glava na njegovom sajtu iz nove knjige, ne znam da li se tamo govori nešto o tome.
Није он зомби, има две главе и не ниједна се не бави тиме, није дебели блесав...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...