Jump to content
IGNORED

Avionski udesi i nesreće


dare...

Recommended Posts

Ali gle, sad imaju def. opravdanje da ih sve spiče u Perth i nek tamo čekaju nešto, nek gnjave vajt anglo-sakson pipl. It's full of win.

 

i meni se čini da je to razlog. kineske familije postale su dosta neugodne, a sad idu u drugu jurisdikciju.

Link to comment

 

Relatives have learnt the news and are wailing openly at the Lido Hotel [in Beijing], some unable to walk. Medical staff still bringing in stretchers

:/

Link to comment

- poenta je da sada nisu pod pritiskom da nađu ostatke aviona, kada je otpala mogućnost da je avion negde na zemlji u rukama terorista

- oni mogu sutra ili za nedelju dana da obustave potragu, mh370 više ne predstavlja opasnost

Link to comment

Brate mili... Od: "Tražićemo ga dok ga ne nađemo" do: "Inmarsat kaže da mu je poslednja pozicija nasred okeana, znači svi su mrtvi, ajde malo u Australiju dok neko nešto ne pronađe".

 

Nemam reči.

Link to comment

a kako? osim sto je tu poslednji put "ulovljen"...

 

edit: tj cekaj, kako su otpisali onaj severni deo? to mi je promaklo

Edited by MancMellow
Link to comment

kako su bese oni postali 100 posto sigurni da se na toj juznoj deonici slupao? Mislim ako jos nisu identifikovali nista sto je bez sumnje od TOG aviona?

 

Pa izgleda da ti novi podaci od Inmarsata i "nikad ranije viđena forenzika" ukazuju na to da su utvrdili tačnu putanju, da je ona na južnom koridoru i da je poslednja tačka praćenja u nekoj nedođiji odakle ima najmanje hiljadu kilometara do najbližeg kopna. To je OK i u redu je to reći, u redu je reći i da se na osnovu toga jasno pretpostavlja da se avion srušio u okean ali jednostavno moraju ostaviti stvar otvorenom dok makar nešto ne pronađu.

Link to comment

Videh malopre vest, i reko pronašli su nešto za šta je potvrdjeno da je deo aviona, kad ono...

Znam da su svi željni nekih odgovora, ali prosto mislim da bez nekog čvrstog materijalnog dokaza ovo nema smisla, da će ovako samo još više podstaći bes porodica i razviti nove teorije zavere...

Edited by mr@ki
Link to comment

Sad kad sam malo dočitao, i smanjio ciničnost, čini mi se da su možda odlučili da nemaju izbora. Prošlo je dva tjedna, a oni imaju samo jedan brod u blizini. Ako neki avion ne bude imao sreću i našao nešto što jasno nosi livery ili oznaku, prošli bi još tjedni jer ove manje ostatke ipak treba fizički ugrabiti da se potvrdi o čemu je riječ, a to mogu samo brodovi. Nakon dva tjedna činilo im se bolje da objave da je avion down, i - eto..

Link to comment

Ma bre... :(

Nemoguće da nemaju još nešto... Nešto što još ne mogu pokazati.

Mislim ne možeš nesrećnicima uzeti nadu, ima splavova, ima kesa s vodom ima neke teoretske™ šanse, nema dokaza da se raspao...

To što je (ni)malo verovatno, nema veze, ne može tako.

Ako nemaju, onda bi stvarno trebala ona motka da radi.

Link to comment

Nakon dva tjedna u Roaring Forties? Nema šanse da bi itko to preživio. Osim toga, ako se avion srušio nakon flameouta, pao je kao kamen.

Dokazi?

O tome govorim.

Da, možemo mi ovde slagati kockice, pozivati se na statistiku i verovatnoću, ali oni ne.

Ja nemam nadu odavno, nemaju je ni malezijci ali ne radi se tako.

Link to comment
  • אַף אֶחָד locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...