Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Sad gledam rezultate zenskog treninga u spustu. Otkud Reginma Sterz na drugom mestu? Da li je ubaciti u 10? Isto i za Merigheti, bila 4. 

 

A koga izbaciti... Kajsa tek 27. Stjesi Kuk 20....

 

Gde uopste i gledah te rezultate. Mnogo sam neodlucan. I to ne samo u ovoj - sve brzinske discipline mi ovaj vikend bas tesko ide...

Link to comment

Izgledalo je da Scheiber nije ozbiljnije povredjen posto je bio ustao, ali ipak su ga odneli helikopterom, iz predostroznosti valjda. Posle nisam nista cula.

 

Sterz je pre 2 sezone umela bas da bljesne u spustu, a prosle je povremeno bila dobra na treninzima, ali posle nista. Merighetti je bila u 10 prosle nedelje ali u SG-u. Nju cu verovatno staviti, za Sterz razmisljam. Kod mene nije problem koga izbaciti, nego kako skupiti 10, samo za 3 sam sigurna. 

Link to comment

Izbacio Cook, a nisam ubacio nikoga. A to sam tek sad skontao kad je trka pocela. Tako da imam 9 gadjanih. Nadam se da necu dobiti nulu, ne bi trebalo...

 

A spust se prekide zbog magle posle smo 2 takmicarke.

Link to comment

I naravno Merigeti odvalila kad ja propustih da je ubacim. Valjda ce i Regina tako koju sam ubacio.

 

 

ed: naravno da nece, ubedljivo poslednja... a ubacio sam je i u fantaziju samo za danas. Bas me usreci ona. A sam sam kriv kad gledam rezultate sa treninga.

Edited by Timmy
Link to comment

:lolol: Ali bar si Cook izbacio, da se ne brukas s njom. Ja sam umesto nje ubacila Sterz, ali zato imam i Merighetti. 

 

Edit: Suter mi je bila jedina pored Tine, Vonn i Fenninger za koju sam bila sigurna da mora u 10.

 

Edit 2: Losa i Julia, nista od dobrog rezultata danas.

Edited by Tolaa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...