Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Sta vam je, sto ste se usrali? :D

 

Ovde jedino sto je tesko je losija vidljivost. Inace dosta timova trenira ovde, Italijani su npr. imali drzavno prvenstvo ovde prosle sezone.

Link to comment

Ma meni je OK kad je teska staza, samo kad su ostali uslovi dobri, a ovde nisu, pa mi se stalno cini da ce se neko slomiti.

 

A trka je skroz cudna. Gde je Ganong napravio onaj sekund prednosti na poslednjem prolazu?! 

Link to comment

Nemam pojma. Bio sam ubedjen da je greska sa satom ali izgleda da nije. Cenim da ni sam ne zna sta je uradio. Mayer je bas u onoj "S" krivini izgubio trku, a i Jansrud je isao nekako previse desno, uzbrdo, pa mislim da je to bila skroz pogresna linija.

 

Edit: Sad ce Ferstl da objasni :D

Edited by Mauci
Link to comment

Ja volem teske staze u GS i S, al u spustu ne.

 

 

A tebi Mauci cestitke za pogadjalicu. Presudio je muski slalom. Imam jos minimalne sanse, ali se ne nadam. Ostaje za utehu pobeda u fantaziju :) 

 

edit: Sad se setih da sam jos prodao Ganonga jutros da bi se pojacao za sledece kolo. I bez njega lagana pobeda :D

Edited by Timmy
Link to comment

Inace, jutros je skijala i nasa Nevena Ignjatovic. Zavrsila je na 54. mestu sa preko 6 sekundi zaostatka. Startovalo 66 (Nevena 64.), zavrsilo 56 takmicarki. Zanimljivo da nijedna od prvih 3o nije odustala u prvoj voznji i da su se cak 28 plasirale u drugu. Otpale samo Kajsa i Andrea.

Edited by Timmy
Link to comment

A ja ga izbacila iz pogadjalice kad sam cula da je skracena staza. Tesim se da mi ionako ne bi nista znacio taj peti pogodak. 

 

Hu d fak iz Ferstl :) Ja celih 5 pogadaka, nijedan na mestu.

Link to comment

Ferstl bio najbrzi na jedinom treningu.

 

Ja 6 pogodjenih, samo Paris tacna pozicija. Imao Mayera kao pobednika :( Ali mozda moze jos neko da uleti u 10, cini mi se da je to jedna od onih trka.

Edited by Mauci
Link to comment

Evo neki Slovenac 13. :)

Wait, what?

 

I naravno neki Weber mi izbacio Filla iz top 10 :mad:

 

Slovenci svi stigli do cilja. I onda staza teska :D

Edited by Mauci
Link to comment

Steta sto zlu nije i Shiffrin izbila jos 20 poena, ali dobro je i ovako. Sedmo mesto nije lose kako je delovalo posle 1. voznje, a jos sutra Tina da poveca prednost za 100 bodova i sve ce biti OK. 

 

Wait, what?

 

Bostjan Kline sa brojem 50 je zavrsio kao 13. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...