Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Opet stotinke, Mauci. :(

 

Ali nije lose.

 

Edit: Od dosadasnjih 9 koje imam u top 10, 4 su na prva 4 mesta, preostalih 5 DNF. :isuse:

Edited by Tolaa
Link to comment

#fantasy

 

@Tolla  Sad mi vec nije jasno kako ne razumes sta pisem. Ja o jednom, a ti konstantno nesto drugo objasnjavas. Jos cu samo ovo i oduastajem :)

 

Najbolje bi bilo da (a da se zadrzi to sto se tebi dopada) je da se racunaju npr. 5 najboljih plasmana. Pa da se npr. prvih 50 plasmana svako kolo boduje. Da pobednik dobija 50 bodova, a 50.ti 1 bod. To bi imalo smisla... i jos jednom cu ponoviti, ne shvatajajuci sto to ignorises, nema logike da mi se trka u kojoj sam razvalio i imao plasman na 20.mestu ne racuna u bodovanju, a da se racuna trka gde sam bio 180.ti. To je nelogicno, a ne to sto ti objasnjavas. I ovde prekidam o ovome stvarno :)

Edited by Timmy
Link to comment

Previse izletanja ceo vikend, dobro je da nema ozbiljnije povredjeni.. i samo da tako ostane.

 

A treba razmisljati malo o laksim stazama. Cini se da preteruju...

 

 

 

Pogubio se na onom zadnjem valu i proleteo kroz zadnju kapiju, diskvalifikacija a prosao bi u 2. voznju lagano. Konj.

 Cini mi se da je cak bio na 15.mestu

Link to comment

I nastavlja se.. od prvih 28, cak 9 odustalo. I sad ce sve da voze kao Cooksto upravo radi, polako, cuvaj glavu, pa zaostatak od po cak 1 sec od prolaza do prolaza. Ovo nije skijanje.

 

 

edit: i 10 odusajanja u 30. Ja ovo nisam nikad video u brzinskim disciplinama.

Edited by Timmy
Link to comment

Joj, Timmy, ni ti ne razumes.

 

Nisi ti razvalio u toj trci, nego su svi ostali bili losi, a ti si imao nesto sto je prosecan rezultat. Tako ti se ne bi racunalo npr. 10 pogodaka bez pogodjenog mesta ako bi 50 ljudi imalo 10 sa jednim pogodjenim tacnim. Nema smisla. Bitni su tvoji rezultati, a ne tvoji rezultati u odnosu na druge. To ti ponavljam, prvo se takmicis sam protiv sebe, a tek onda protiv ostalih. Da se boduje samo prvih 50 plasmana, 80% igraca bi imali 0 bodova i odustali od igranja, a to nikom nije cilj. U nekim trkama je 0,5 poena razlika izmedju 10. i 60. mesta, a 0,25 izmedju 40. i 55. Ovo je samo igra i trazi se najatraktivnija opcija, a ova trenutno pruza najveci izazov igracima.

 

Edited by Tolaa
Link to comment

Previse izletanja ceo vikend, dobro je da nema ozbiljnije povredjeni.. i samo da tako ostane.

 

A treba razmisljati malo o laksim stazama. Cini se da preteruju...

 

 

 

 Cini mi se da je cak bio na 15.mestu

Ma neka malo razmisljaju dok voze, ipak je ovo svetski kup a ne skijanje po brdu iza kuce.

 

Kranjec je bio 23. kad je dosao u cilj, 3.53 zaostatka. Bez greske bi verovatno bio i malo brzi, ali finale 100%. Iznenadio je Hrvat Zubcic, #64 na 17. mesto!

Link to comment

Pa kad bi bilo vise takvih staza, i kad bi trenirale na tezim stazama i odustajanja bi bilo manje. Siguran sam da bi se Ante Gips slozio sa mnom a Ante je car, tako da sam ja u pravu :)

Link to comment

:lolol: Jeste bila zeznuta staza, ali staze Ante Kostelica su ipak posebna prica. Ovde su oni od kojih se ocekivalo da uspeju da odvezu do kraja ipak uspeli, za razliku od njegovih staza. Cak ni izletanje Vonn nije preveliko iznenadjenje, preveliko opterecenje na nagibima za telo koje se tek oporavilo od teske povrede. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...