Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

A ja sam idiot premetnuo da pocinje u 1, tako da sam samo pogledao poslednjih 8 :isuse:

 

 

#fantasy  Bravo Naa na gomili bodova. Verovatno ce porazeni iz duela biti mnogo bolji od svih preostalih. Ali zdreb za kolo je bio neumoljiv :D

 

Mislim da ce ipakHirser, Beni i Felix lagano to da dostignu. Samo da Kristofersen ne poludi. A nece :P

 

U pogadjalici samo 5 i nijedan na mestu. Uzas.

Edited by Timmy
Link to comment

Mislim da ce ipakHirser, Beni i Felix lagano to da dostignu. Samo da Kristofersen ne poludi. A nece :P

 

Procitaj post sa prethodne strane. Ne mogu da ubacim ni Kristoffersena ni bilo koga drugog, posto mi je nestala klupa. Sorry, renne. :)

 

Nema sanse da ce neko stici Tinu u generalnom ako ne bude nekih nepredvidjenih okolnosti. A bilo bi lepo da uzme i slalom, samo to joj fali. 

Link to comment

Promakao mi post zbog radovanja u vezi Tine. Bas jbga. Jedino logicno objasnjenje je da postoji neki ogranicen broj izmena u toku sezone i da ih ti verovatno ispunis brzo, jer dosta menjas. Proveri sa tvojim drugarima koji uredjuju da znas za sledece sezone :)

 

A i dalje mozes do pobede. Veliko je 100 bodova koliko otprilke imas preednost u ovom trenutku... Tu je i pogadjalica koja je i zanimljivija od ovog dela fantazija. TAko da nije sve tako crno. A da ne pominjem da kako je krenulo moze Tina i sama da donosi pobede:D

Link to comment

Nema veze sa brojem izmena, ova 2 moja drugara koja isto mnogo menjaju su menjala do kraja sezone bez ikakvih problema. A tacno u ovo vreme i prosle sezone mi se blokiralo. Nadam se da ce Hirser da izleti (tome se nadam bez obzira na fantazi), pa onda ova dvojica nek' jure stotku. :D

 

A na pogadjalici sam proslog vikenda bila 32. ukupno sa boljim rezultatom od bilo koga iz nase lige, ali svako ko je igrao protiv mene u nasoj ligi je uspeo da odvali 1 jako dobar rezultat i da me pobedi. Tako i ti sad.  :isuse: A i bas sam slaba ovog vikenda, sta mi vredi sto sam ubola danas 3 na mestu, kad je samo 6 uslo u 10.

 

Bezi sad, ubice nas renne. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...