Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

@Mauci: Apsolutno se slazem. Previse opasno za sve. Hirseru je najpametnije da ni ne startuje. Za zene sam skoro ubedjena da nece ni skijati.Ako sad ne skontaju makar da ne treba da se odrzava zavrsnica u Lenzerheideu, ako ne i da ostave par dana za moguca odlaganja, onda nece nikad.

Edited by Naa
Link to comment
nema tu sta da se racuna na to da ce tina da podbaci. gledano nakon cele sezone pre bi julia odvezla losije od ocekivanog.
Slazem se, ali opet, ni to nije sigurno. U svakom slucaju, sad su to najverovatnije prazne price, posto je ovo gotovo.Cestitke Tini za jos jedan globus, itekako zasluzen. :)
Link to comment

Ja samo nisam htela da 4 moja posta budu 1 za drugim. :P Ako pod top takmicarima mislis na Juliu Mancuso, svaka joj je ka' u Njegosa. Ja sam se iznervirala kad sam videla da je vreme savrseno, a onda ispratila, ne bas pazljivo, posto to smatram egzibicijom. Po sastavima i rasporedu se odmah videlo da Nemacka i Svedska idu u finale. Zna li neko kakva je slalom staza? Strma? Prestrma?

Link to comment

Staza je po Tininom ukusu, prvu pobedu u slalomu je slavila bas tu. Sa starta je dosta ravno, posle malo strmine, pa opet ravno i na kraju malo strmina ali nista specijalno. Barem je tako bilo pre 2 godine.

Link to comment

Sad sam videla da Mancuso, Gut i Pinturault u prepisci na tviteru dodjose do mog resenja od pre par dana: city events could be team events. Ali ni njih niko ne slusa.Super, nadam se da ce biti takva staza kao sto kazes, da ne bi ispalo da je moje prisustvo trci u Zagrebu presudilo trku za slalomski globus. :ohmy: I ne samo za globus, nego i za jos jedan rekord, trenutno je Tina izjednacena sa Lindsey po broju titula u sezoni.

Edited by Naa
Link to comment
:lolol: Time cu da probijem led, posle toga da dodam da razmisljam da skoknem do Socija, taman u medjuvremenu stigne da mi otruje predjelo, i slobodno Renne moze da uleti na glavno jelo s klupe za rezerve. Ako i on ima neku simpaticnu pricicu, npr. bio u Lenzerheideu u sredu, dezert je tvoj. Win-win-win.
Link to comment

Objasnila.Ali je jako dugacak slalom, pre 2 godine je bio oko 15 sekundi kraci. Dakle, 15 sekundi vise da se napravi greska. Nista jos nije gotovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...