Jump to content
IGNORED

Koji digitalni aparat da kupim...G9 ili....?


yolo

Recommended Posts

Preporucite mi aparat do 11.000 mora do sutra da nadjem nesto za drugaricu posto je klincu njenom rodjendan u sredu. I moram da ga nadjem u win-winu posto jedino njih imam u mom selu.
Pa sta ima kod njih za te pare?
Link to comment

Vidim neku akciju (imaju bilbordi po gradu) za Nikon V1 sa 10mm/2.8 (eq 28mm) od 1 do 10 aprila 30.000 din. Telo jeste malo zastarelo (izaso je V2) ali je samo objektiv kod nas preko 23.000 din.

Link to comment
To je dobra cena za to, ali si mu probio budzet skoro 3 puta.
Uopste nisam odgovarao na neki post (a i nije za klince), samo kazem ako nekog interesuje.
Link to comment
Uopste nisam odgovarao na neki post (a i nije za klince), samo kazem ako nekog interesuje.
OK, sorry - ja mislio da si se nadovezao na ovo Mocino.
Link to comment

Pa ako znas koji je imala pre, mozda neku noviju verziju tog.Ili mozda ovaj - ok opticki zum [pocinje od 28mm], radi na AA baterije [i izgleda da dolaze i neke sa punjacem], poveci ekran, jedino sto nema HD video [ne znam da li joj je to bitno].A ima ga i u 'zenskim' bojama :D

Link to comment
Pa ako znas koji je imala pre, mozda neku noviju verziju tog.Ili mozda ovaj - ok opticki zum [pocinje od 28mm], radi na AA baterije [i izgleda da dolaze i neke sa punjacem], poveci ekran, jedino sto nema HD video [ne znam da li joj je to bitno].A ima ga i u 'zenskim' bojama :D
U Nikon prodavnici ovaj je punih 1000 din jeftiniji (7990/6990) http://www.onoff.rs/kompaktni-digitalni/1479-nikon-coolpix-l25-crveni.html . Imaju i neki L26 (valjda je noviji) a cena je 7500 din i najnoviji L28 za 11000. S tim sto ovo nije preporuka, samo pointer na povoljnije cene. Nimam pojma o ovim aparatim.
Link to comment
A sta mislis o ovom?
Ja mislim za to slanje mejlom i kacenje fotki na fejs [pa i stampanje 10x15] skoro svaki ce da zavrsi posao.Nisam odavno gledao te male digitalce - uzmi nekoliko modela i stavi na neki sajt koji ima 'Compare' opciju pa im uporedi performanse :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...