Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ne znam šta on voli ali scenaristi definitivno vole anal fisting - razgovor Euron-Jaime je jedno četrnaesti put u poslednjih par sezona da neko nekom najavljuje nekakve prste u dupetu, što humoristički što erotski što preteći...

 

Kad ne znaš gde si krenuo sa dijalogom, ti samo lupi da neko nekom nabija prste u dupe. Bonus points ako ih posle omiriše i kaže "smells like pussy" :isuse:

Link to comment

Jedan mi je utisak koji moram da izdvojim. Kako je jebote Sersei od mediokriteta i poprilično mentalno sputane osobe postala "her father's daughter"?! Pa ismejah se grohotom.

Hint-Aleksandar Vučić

Link to comment

Odgledah četvrtu

 

Jovan i Dobrinka arheolozi  :wub:

 

A i Bronu stoji dobro da glumi Zoliku Danija

Edited by desboj
Link to comment

Ne kenjaj, debeli, no završavaj serijal.

 

Elem, spektakularna epizoda.

 

 

Scena bitke je odlična, posebno kadar koji prati Brona. Mislim da je ovo najbolje uradjena scena masovne bitke u serijalu. Plus zmajevi..

 

Link to comment

 

Ne znam kako neko može biti na strani nekoga ko spaljuje žive ljude, ratni zločin realno, pogotovo što su se u nekoj od ranijih epizoda potrudili da nam objasne da su i Lanisterski vojnici ljudi za kojima će neko zaplakati. A i onaj Dotraki seronja "tvoji ljudi ne znaju da se bore", jes tvojima je baš teško kad imaju zmaja koji spali pola proivničke vojske, borite se na ferku pa onda serite. Na kraju sam se iracionalno nadao da će Bron biti dragonslayer ili bar Džejmi queenslayer, ali jbg. Arju koja sa svojom postanite profesionalni ubica za 21 dan obukom ponižava Brijenu da ne pominjem

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...