Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

Da li se neko seca scene sa sahrane (mislim da je bila sahrana) kad je Richmond (opet, cini mi se da je bio Richmond...) odjebao tetku kada ga je ova dosla pozdraviti i nakon toga pobegla u kut placuci? Ako nisam nesto pobrkao, to bi moglo da bude od nekog znacaja... :)

Link to comment
  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

nije richmond nego matori buržuj otac malog buržuja. rozinog bivšeg. ima nečeg u toj sceni i uopšte u odnosu tereze sa larsonovima. zapravo mi imamo dosta podataka o njoj. recimo, dok je govorila o belku kako se tu guzi, a nikad neće biti član porodice, delovalo je kao da govori o sebi. onda, tu je i onaj deo kad je baba tovari kako nema život. pa zatim, ona je prva nabacila krivicu forbsovoj "mislim, ceo vikend, hello", a od larsona ćaleta saznajemo da je mama larson bila prilično brižna. sve su ovo na nekim način normalne stvari ali ko zna. može biti da je bila ljubomorna na malu zbog toga što je ona očito prevazilazile okvire te jednostavne porodice.kad je 12? noćas?

Edited by McCabe
Link to comment

Pa jeste, mogu da nam nabace tetku kao potencijalnog krivca večeras, i onda da nam otkriju pravog tek u finalu - Kevin Spacey uđe i kaže "DetecTIIIIIVVEEEE...! I believe you're looking for me?"

Link to comment

mislim da postoji i mogucnost da se mala povjeravala tetki pa sad ova moze da pretpostavi/zna sta joj se desilo. a neprijatno joj da prizna da nije spasila rouzi sa puta posrnuca.

Link to comment

Pa pošto Belko 10 dana nije hteo da oda informacije od vitalnog značaja za istragu, da se Sten ne bi ljutio na njega (:lol:), ne bih ja ama baš ništa otpisivao što se mogućeg raspleta tiče...

Edited by bob loblaw
Link to comment

to je tačno, a i morganina teorija ima smisla.odbacio bih pak definitivno opciju da su roditelji upleteni, kao i lindenova i holder (ovo poslednje jer ste rekli da rade zajedno i u drugoj sezoni).

Link to comment

Jel okacio neko ovaj tekst?Skoro sve sto je covek napisao bih potpisao; do te devete epizode sam bas uzivao u seriji ali su onda solidno zasrali sa viskom neuverljivih red herring zapleta i raspleta. Dok su se drzali pazljivog seciranja patnje porodice i policijske procedure bilo je savrseno; neuverljivi rukavci istrage i caletovo osvetnistvo su me prilicno razocarali. Glavni izvor uzivanja u seriji su mi trenutno Linden i Holder i njihov odnos.A sto se tice mogucih raspleta, ja sam medju ovima koji misle da prica mora da se vrati na kandidata i njegovu ekipu--rekao bih da su ona kola suvise blisko povezana i sa kampanjom i sa ubistvom da bi to bilo slucajno, a sad kad je ucitelj otpao kao potencijalni ubica mora neko drugi iz tog okruzenja da bude upleten.

Edited by malkin
Link to comment
U danskom originalu ima, ovde se još ne zna da li će obnoviti.
Čekaj, bave se istim slučajem ili novim ?Sada sam odlučila, moram da odgledam danski original.
Link to comment

Danski original gledate sa engleskim titlom?Da li je neko gledao najnoviju epizodu?Danska druga sezona: A series of murders on soldiers brings detective Sarah Lund back into action and causes political scandal.

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...