Jump to content
IGNORED

The Killing


notenoughreasonsforclaire

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    61

  • Frank Pembleton

    56

  • morgana

    32

  • gervasius twinkleminkleson

    23

Nešto razmišljam, da je ovaj slučaj npr. bio u Homisajdu, Bejlis i Pembelton bi ga rešili za dva, maksimum tri dana
Osim ako je jedan od onih slučajeva koji su im se crvenili po tabli godinama, neki i trajno.U Killingu je od ubistva prošlo celih 10 dana, to što nama naviknutima na tempo drugih serija deluje kao da je prošlo jedno 3 meseca, to je druga stvar.
Link to comment
Nešto razmišljam, da je ovaj slučaj npr. bio u Homisajdu, Bejlis i Pembelton bi ga rešili za dva, maksimum tri dana , uz lagani razgovor o smislu života, a Điraldelo bih povremeno ,onako očinski, pogledao ispod naočara, pa bacio lagani pogled na tablu rešenih/nerešenih slučajeva. I još bi se usput Bejlis bavio papirologijom za otvaranje onog paba. A i Mišel Forbs bi imala bolju ulogu u svakom slučaju
O zasto diras stare rane...Opet cu izvaditi seriju i gledati i lamentirati nad Pembeltonom i smejati se Bejlisu....
Link to comment
U Killingu je od ubistva prošlo celih 10 dana, to što nama naviknutima na tempo drugih serija deluje kao da je prošlo jedno 3 meseca, to je druga stvar.
Jest, to je sve tačno, ali mnogo dave, a posebno počinje da me nervira njihov stajling, kao da su se obukli sa tezgi Armije spasa
Link to comment

Takozvana "vezivna" epizoda u kojoj se ne desava mnogo u vezi slucaja, ali se pokrivaju neke druge price vezane za glavne likove.Ocekuje nas finale u 11. i 12. epizodi. Za sada je prakticno nemoguce otkriti ko je ubica. Meni je probala ideja kad su provalili onog nesrecnog kolegu sa posla, a sad bas nemam ideju.

Link to comment

Kako ko je, pa neće valjda da izvuku sad nekog novog lika. Mora da je neko iz kampanje - sidekickica najverovatnije.Ali da se ja pitam, ubica bi bio Mr. Sonoma, šizofreničar koji je ubio malu da bi sprečio Linden da pođe u Kaliforniju i uda se za njega. Devilishly clever, nyaah! *fitilji brkove*

Link to comment

Naravno da je neko ko se vec pojavljivao, osim samog ubice bitan je i motiv. Za sada ga niko nema, a oni sto su mogli da ga imaju su oslobodjeni krivice.Mozda je ona drugarica ustvari ubica.

Link to comment
Jest, to je sve tačno, ali mnogo dave, a posebno počinje da me nervira njihov stajling, kao da su se obukli sa tezgi Armije spasa
Moja zena primetila da Linden nosi isti dzemper 7 dana...
Link to comment
Takozvana "vezivna" epizoda u kojoj se ne desava mnogo u vezi slucaja, ali se pokrivaju neke druge price vezane za glavne likove.Ocekuje nas finale u 11. i 12. epizodi. Za sada je prakticno nemoguce otkriti ko je ubica. Meni je probala ideja kad su provalili onog nesrecnog kolegu sa posla, a sad bas nemam ideju.
Ako je 10. vezivna sta je tek 11-a?
Link to comment

a o tome su prichali? ja kontao to neki drugi sluchaj, koji je, kao, bio vrhunac njene karijere a ustvari ona se smorila. a da je onaj sluchaj neko nestalo dete koje nikad nisu nashli.jbt, koji moj su onda i provlachili taj sluchaj ako ga u 11 epizodi u 2 minuta ona demistifukuje.

Link to comment
Takozvana "vezivna" epizoda u kojoj se ne desava mnogo u vezi slucaja, ali se pokrivaju neke druge price vezane za glavne likove.Ocekuje nas finale u 11. i 12. epizodi. Za sada je prakticno nemoguce otkriti ko je ubica. Meni je probala ideja kad su provalili onog nesrecnog kolegu sa posla, a sad bas nemam ideju.
Cela epizoda je bespotrebna, sem ako nas ovo ne uvodi u neku romansu između ovo dvoje, jer ona očigledno nema nameru da ide u Kaliforniju.Ona tri minuta koja su posvetili slučaju, samo nam ukazuju da je ubijena devojčica imala prilično buran društveni život.Ja mislim da je ubica Bil Kembel, upoznali su se na mitingu podrške, onda ga je ona podsetila na pokojnu ženu, reč po reč, dogovorili su se da se nađu kod one kockarnice, Bil je verovatno matori perverznjak koji voli da muči tinejdžerke i tako....A možda su se upoznali još pre, preko onih projekata za sklanjanje dece sa ulice, pa su tu već bili u vezi, pa kad se on kandidovao, rešio je da je otkači, a onda se ona pojavljuje na mitingu i preti da će sve ispričati medijima i tako... Edited by Arkadija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...