Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

da nastavim dalje na planu moje mackastosti.ova aplikacija omnigraphsketcher ubija. kome treba da prstom crta grafikone, pa da se to napravi na lepo ko da je lenjirom pravljeno, ovo je prava stvar!evo najprostijeg grafikona u ekonomiji, mog prvenca u ovoj app:34505fk.pngzivota mi se sve prstom crta!

Link to comment
Ja sam onda životinjsko carstvo: USB tethering za desktop mašinu + WiFi hotspot za Nexus 7, sve na istoj minijaturnoj xperiji. Beat that! Negde u Bačkoj za Božić, naš a ne njihov, i sve radi ko zmaj.Da mi neko reko pre 10 godina da će to moći, ja bi ga prijavio gdje spada.
A ja pošto nemam Wi-Fi ruter, a tek sam kupio netbuk, povežem telefon sa desktop kompjuterom i pustim da vuče internet odatle i onda uključim hotspot da i netbuk ima internet! Glomazno ali radi!
Link to comment

Back on topic, stigao Prestigio 10.1, Dual Core ARM Cortex A9 Rockchip RK3066 na 1.60 GHz, 16gb, 1280x800 MVA, cijena 26.900 (3G je 33.900 al' sam reshio da mi ne treba 3G)Prvi utisci - super2.

Link to comment

Dobri su tableti.Ima li neko preporuku za DLNA serversku app, koja će mi strimovati i titlove sa tableta na LED TV?... Tablet je Nexus 7, mada nema neke veze. Probao sam ih nekoliko, i neće da radi; slika ide, subtitles jok. U isto vreme, sa telefona (LG Optimus L9) sve radi ok, sa sve titlovima, ali sa nekom internom LG app koja je stigla sa telefonom.

Link to comment

Mjok, kućna wireless mreža od telefona/tableta do wifi rutera, posle ethernet do TV. Sa telefona radi odlično, sa tableta isto, al titlovi ne žele da se pojave.Sent from my LG-P760 using Tapatalk 2

Link to comment
Mjok, kućna wireless mreža od telefona/tableta do wifi rutera, posle ethernet do TV. Sa telefona radi odlično, sa tableta isto, al titlovi ne žele da se pojave.
DLNA не подржава субтитлове, али можеш инсталирати рецимо http://www.ps3mediaserver.org/, уколико постоје титлови, пс3 сервер ће транскодовати видео и налепити титл на његаедит: пардон, нема верзије за таблет/андроид Edited by Dionysos
Link to comment

Hvala svejedno. Ništa, onda ću puštati video sa telefona, jer kao što rekoh, odatle titlovi - nekim čudom - rade. Možda je to i neki DLNA extension, ko će ga znati, a verovatno pomaže i činjenica da su oba - i TV i telefon - LG.

Link to comment

могуће да је неко њихово хаковање, нпр. неки произвођачи поред длна сервера, подигну и неки други хттп сервер на ком се налазе титлови, па кад изабереш неки филм за пуштање плејер гађа ту адресу (на другом порту) са срт или суб екстензијом на крају да довуче титлове, али то је трик који морају да знају и плејер и сервер, или другим речима углавном исти произвођач стоји иза таквог плејера и сервера, али сам длна стандард не прописује титлове

Link to comment
Back on topic, stigao Prestigio 10.1, Dual Core ARM Cortex A9 Rockchip RK3066 na 1.60 GHz, 16gb, 1280x800 MVA, cijena 26.900 (3G je 33.900 al' sam reshio da mi ne treba 3G)Prvi utisci - super2.
To 3G znaci da mu stavis karticu od operatera i vozis 3G?Jbga mnogo je to dodatnog novca a mora bih da uzmem i novu karticu novi paket, jok ja.Za sta si prevashodno namenio da ga koritis?Surf i gledanje filmova, kakvo je citanje knjiga na njemu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...