Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Cini mi se da je bila Parma u pitanju i to na konto toga sto je bio najbolji strelac EP
Bolje da su pavijana kupili u nekom zoo vrtu.X puta jeftinije bi prosli...
Link to comment
Bolje da su pavijana kupili u nekom zoo vrtu.X puta jeftinije bi prosli...
eh sad i ti...50 miliki za Savu je prakticno najbolji dil koji je 1 tim u tom momentu mogao da napravi. pa 1 Savo ima znanje tvog pantelije zaostalog u noktu malog prsta.e sad, pantelija je izuzetno glup a i cesto se krsti... moze biti da je bolji co'ek.
Link to comment

Aviđen harakiri Mamića. Sad će mu Modrić savićevićiti cijelu rodbinu jer je dečko sad prisiljen progutati svoje riječi - rekao je nakon Rennesa da mu je to zadnja utakmica u Dinamu. Kokošar Mamić, međutim, namjerava iz najvrijednijeg eksponata izdramčiti historijsku kintu i tako se upisati u historiju Dinama. Postoji više opcija: a) Mamić glumi hard to get kako bi Modrića utrpao pred kraj januarskog prelaznog roka (što bi bilo idiotski, jer dečka može sjebati psihički) za neku bombastičnu cifru, B) Mamić ide na to da nakon EP-a Modriću skoči cijena za 5-10 miliona eura (Hrvatska ima laku grupu pa bi trebali igrati bar 4 utakmice) i c) nijedna ponuda ga nije zadovoljila (makar nijedna ponuda sigurno nije prelazila 25, možda ni 20 miliona eura).Uglavnom, svidio mi se samo onaj dio gdje Kokošar kaže da će kupiti Ivankoviću 5-6 igrača koje želi, ali da 2009. Dinamo mora dočekati u Evropi. Čisto da vidim koliko će tu lagati raji. :lol:

Link to comment
Aviđen harakiri Mamića. Sad će mu Modrić savićevićiti cijelu rodbinu jer je dečko sad prisiljen progutati svoje riječi - rekao je nakon Rennesa da mu je to zadnja utakmica u Dinamu. Kokošar Mamić, međutim, namjerava iz najvrijednijeg eksponata izdramčiti historijsku kintu i tako se upisati u historiju Dinama. Postoji više opcija: a) Mamić glumi hard to get kako bi Modrića utrpao pred kraj januarskog prelaznog roka (što bi bilo idiotski, jer dečka može sjebati psihički) za neku bombastičnu cifru, B) Mamić ide na to da nakon EP-a Modriću skoči cijena za 5-10 miliona eura (Hrvatska ima laku grupu pa bi trebali igrati bar 4 utakmice) i c) nijedna ponuda ga nije zadovoljila (makar nijedna ponuda sigurno nije prelazila 25, možda ni 20 miliona eura).Uglavnom, svidio mi se samo onaj dio gdje Kokošar kaže da će kupiti Ivankoviću 5-6 igrača koje želi, ali da 2009. Dinamo mora dočekati u Evropi. Čisto da vidim koliko će tu lagati raji. :lol:
Mamic je jedan od onih debila koji misli da su svi osim njega debili jer vidi da je razlicit od drugih. Nema ovde nikakve misterije, trazio je nerazumne pare i svi sa kojima je razgovarao su ga odjebali. Englezi jesu u poslednje vreme laki na novcaniku ali ne bas toliko da se razbacuju desetinama miliona za igraca koji objektivno jos nije pokazao onoliko koliko Mamic misli da moze da se ogrebe za njega.
Link to comment

ova parapsihopatologija u punom svetlu oko Modrica opasno smara. neka se Mamic, Index i ostali malo smire sto je dosta, dosta je....i da Modric ce na kraju zavrsiti u Portsmouthu za 5 mil eura.

Link to comment

Za Modrića nuđeno 18 milijuna eura

Za Modrića nuđeno 18 milijuna euraMamići su od vodećih engleskih klubova potraživali sklapanje transfera u iznosu od kojih 22-23 milijuna eura, međutim dobili su samo jednu konkretnu ponudu, onu od Manchester Citya koja je iznosila 18 milijuna eura i ni eur više što su odbili.SARAJEVO - Posljednjih dana smo bili svjedoci velike medijske pompe koja se u Hrvatskoj digla oko slučaja "Luka Modrić", odnosno činjenice da istoga čelnici Dinama nisu uspjeli "utopiti" za željeni iznos.Mamići su od vodećih engleskih klubova potraživali sklapanje transfera u iznosu od kojih 22-23 milijuna eura, međutim dobili su samo jednu konkretnu ponudu, onu od Manchester Citya koja je iznosila 18 milijuna eura i ni eur više što su odbili, a potom počeli pričati nebuloze kako su Englezi nudili i 50 milijuna, a kako je njima u ovom trenutku i to malo.Najbolji komentar na sve to dao je Ćiro Blažević kazavši kako bi Mamić za 50 milijuna eura preplivao i Le Mans s Modrićem na svojim leđima!No, što tek kazati za bh nogometnu sirotinju i transfere koje prvih dana 2008. godine ostvaruju ponajbolji igrači Premijerlige BIH. Primjerice najbolji strijelac protekle polusezone, napadač Željezničara Sanel Jahić potpisao je ugovor s grčkim Arisom na 2 ipo godine, a Željo će time "strašno" profitirati, jer bi se navodno na račun momčadi iz "Doline ćupova" sljedećih dana trebalo "sliti" 20.000 eura?Većina nogometaša Modriče Maxime, vodećeg sastava prvenstva, Novu godinu je dočekala u kafiću "Vanila", koji drži njihov nekadašnji suigrač, a danas hajdukovac Dario Damjanović. U društvu je bio i Marko Bajić, a lokalni novinari su od istoga saznali da će na proljeće nositi dres poljskog prvoligaša Gornika iz Zabrzea. Klubovi su postigli dogovor pa bi na ime odštete Modriča trebala dobiti 30.000 eura."Drago mi je da su klubovi postigli dogovor, a i ja sam prezadovoljan ponuđenim uuvjetima. Godina što sam ih proveo u Modriči rado ću se sjećati. Uzeli smo Kup BiH, a nadam se da ću naljeto doći na proslavu titule prvaka" - kazao je Bajić. Vladan Grujić, nogometaš Sarajeva i reprezentativac BIH, kako sada stvari stoje, napustit će momčad s Koševa, ali i Premijerligu BiH. Naime, ovaj veznjak bi karijeru trebao nastaviti u Izraelu?"Dobio sam poziv od jednog prvoligaša iz Izraela. Ne bih govorio o kojem klubu se radi dok se transfer ne realizira. Kontakt je uspostavljen preko izraelskog menadžera, koji poznaje mene i trenera, koji vodi tu momčad. Oni imaju kazete s mojim nastupima. Postavio sam svoje uvjete i do 5. siječnja trebao bih dobiti povratnu informaciju" - rekao je Vladan Grujić.Prema riječima ovog Banjalučanina, transfer će najvjerovatnije biti realiziran, s obzirom na to da u prvenstvu Izraela nema pauze, odnosno da se igra do kraja svibnja, a igrač profila kakav je Grujić, navodno je neophodan za tu momčad.

Link to comment
Najbolji komentar na sve to dao je Ćiro Blažević kazavši kako bi Mamić za 50 milijuna eura preplivao i Le Mans s Modrićem na svojim leđima!
Imam utisak da su sarajevski krugovi previse ocarani Bosforom.
Link to comment

Modrić najvjerovatnije ostaje do ljeta, baš kao i Koch. Drpić i Etto su se spominjali za odlazak no Borussia je kupila 1 Rukavinu, a za Drpića mogu naći kupca samo ako Stevie Wonder radi skauting za neki klub. Čeka se Morais, spominjao se neki mali Izraelac, ali dečko nije odslužio vojsku pa ne može u inostranstvo.

Link to comment
Nije svestan kakva je to momcad angry.gif
Pati, kučko. :P
5. Luka Modrić, 22, Dinamo Zagreb Verovatno najtalentovaniji igrač na Balkanu, ustoličio se kao vođa ekipe, a čini se da se samo čeka najveća ponuda, verovatno iz Engleske, koja će Modriću pružiti priliku da na mnogo višem nivou demonstrira svoj ogromni talenat.
Delija, Etto je desni bočni. Mislim da ima klauzulu o odšteti od 2 mil. eura što je sića za njegov kvalitet.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...