Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

 

Kolega sa posla koji živi na suprotnom kraju Sidneja od ovoga sad ima pitona u dvorištu - pojavio se prošle nedelje (prve dve fotke) i brzo nestao a sad je tu opet, leškari na tarabi.

 

mhZTbT4.jpg

 

VjWHBY0.jpg

 

SUNnjTG.jpg

 

odnROje.jpg

 

6Jq0UK3.jpg

 

SaE

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

https://9now.nine.com.au/a-current-affair/reverend-bill-crews-pleads-with-parliament-ahead-of-federal-governments-budget/5b90110a-5583-4c9f-950b-28e0e59e19a5?ocid=Social-ACA

 

"Even people who have got jobs can't earn enough money to pay rent and all the other medical bills," he said.

 

"So we've morphed from feeding the homeless to feeding the hungry".

 

"People I come across all the time, they're pulling their teeth out with pliers, or they're shearing false teeth, they're coming to me asking for money for medicines. They have to choose," he said.

 

"Imagine having to choose between buying shoes for your son to go to school, or to have food.

 

"So many people are starving themselves just to look after their kids and their families."

 

 

Link to comment
4 hours ago, dragance said:

Auh, evo jedna bagatela za noskicha. $53m za kućerak u Tamarama. Naravno, pretpostavljam da će lik srušiti i napraviti sebi nešto novije.

 

https://i.stuff.co.nz/life-style/homed/300877502/basic-1920s-brick-home-on-sydney-waterfront-sells-for-53-million-in-australia

Iliti, odavno ovo više nije zemlja u koju si mogao da udjes sa par kofera i pozajmljenih 500 nemačkih maraka i da onda nakon nekoliko godina rada u IBM-u kupiš stan sa pogledom na Opera House i vikendicu u Port Douglas kao jedna forumu poznata osoba čije ime ne smem da pomenem da me Trojka ne bi opet banovao. 

 

Zakasnio sam bio i ja 2008, a tek sada nema govora o bilo čemu. Mladi, tražite neke nove obećane zemlje, ovo to više nije pooooodavno...

Edited by noskich
Link to comment

^ Prvi sam naiš'o. Banov'o bi te neko drugi da nisam ja. Još si dobro proš'o.

 

Nema RL širenja, iskreno se nadam da si naučio (iako na teži način).

Link to comment
40 minutes ago, Indy said:

Šaka jada nacista se okupilo jutros rano ispred skupštine drž. Viktorija, a tu se našao i jedan car da ih pozdravi.

 

assholes.jpg


Kako ove treba izgaziti u nekom tamnom ćoškiću kakve Melburn ima na izvol’te.

Link to comment

Obicno ti najvokalniji kriticari rasizma zive u krajevima sa lepim viktorijanskim kucama ili na nekoliko minuta hoda do plaze, u kojima apsolutnu vecinu stanovnistva cine imucni WASP-ovi.

Nesto ih nema po multikulturalnim predgradjima rupama gde zivi sirotinja. 

Iliti talk the talk, but not walk the walk.

Edited by noskich
Link to comment
1 hour ago, noskich said:

Obicno ti najvokalniji kriticari rasizma zive u krajevima sa lepim viktorijanskim kucama ili na nekoliko minuta hoda do plaze

 

 

Izvinite vaša svetosti što ovdašnji antifašisti nisu dostojni vaših astronomskih standarda... 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...