Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Bas zbog toga dok je mlad i zdrav ne bi trebao da provodi 8+ sati za stolom, 1-2 sata u prevozu i ostalo u krevetu (8) i ispred TV-a.
Ovo je svakako tacno. Ipak u uredjenijim zemljama imas svake nedelje dva dana vikenda, 4-5 nedelja odmora, a uvece moze da se druzi sa prijateljima i izadje u setnju. Bar sam ja ovako provodila vreme do pre godinu i po.
Link to comment
Ovo je svakako tacno. Ipak u uredjenijim zemljama imas svake nedelje dva dana vikenda, 4-5 nedelja odmora, a uvece moze da se druzi sa prijateljima i izadje u setnju. Bar sam ja ovako provodila vreme do pre godinu i po.
Moje licno iskustvo je: jedan dan vikenda ode na ciscenje/pranje/kupovinu hrane/kuvanje... tzv. `admin` delatnosti sto bi rekao jedan moj drugar; drugi dan ode na oporavak od prethodnih pet dana.Odmor vazi samo za permanent zaposlene. Sa prijateljima uvece? Iskljucivo petak ili subota ili neki drzavni praznik. Preko nedelje dva zaposlena prijatelja da se nadju uvece moguce je ako nemaju decu, nisu u ozbiljnoj vezi, ne studiraju part-time/rade full-time i obrnuta kombinacija ili nemaju dva posla - full i part time, rade u istoj firmi/zive-rade jako blizu jedan drugog ili je jedan od njih student koji ne radi pa se nekako iskombinuje.Tesko se iskombinuje i subota da se nadjes sa full zaposlenim prijateljima u ozbiljnoj vezi a kamoli preko nedelje. Edited by noskich
Link to comment

A jebi ga, mnogi problemi danasnjeg sveta ne bi postojali da se sa 40-satnog radnog vremena preslo na 30-satno, umesto sto se vracamo na 50 i 60 radnih sati dnevno, dok druga polovina ljudi ne moze da nadje nista za stalno i muci se sa bizarnim i povremenim poslovima. Ali scenario sa 40 sati regularnog posla (ja sma i vise radila) meni je ostavljao sasvim dovoljno vremena za druzenje, filmove, muzeje i obilazak gradica u okolini. Ali da je kuca bila neuredna, bila je.

Link to comment

noskich, našao sam ti super gajbu!Pogle ovo!http://www.domain.co...adid=2010254758Znači, to ti je na pola puta od Kincumbera do Gosforda. Treba ti oko sat vremena peške do Gosforda a centar Sydneya ti je onda na samo sat i po vožnje vozom.VIdiš kako je nisko ovaj lik oglasio gajbu. A tu ti je voda na sve strane, oćeš slano oćeš slatko, oćeš slatko koje se uliva u slano. Sve ima.A kaže oglas da je dvospavaćosoban stan, znači, nema gužvanja kao kod Vase u agraru.edit - fora koju neće razumeti australci sa foruma - ovo kad izgovorim noskich, pa to je kao da čvarkov izgovara boškić. i onda krenem da čitam post koji sam napisao kao čvarkov i do jaja je.

Edited by pacey defender
Link to comment
onda krenem da čitam post koji sam napisao kao čvarkov i do jaja je
Ja to radim već neko vreme i svaki post mi je odličan! Alternativa je da čitam kao Purašević, ali to samo kada nešto o poznatima imam da kažem... A imam tehnike i kako da tuđi postovi budu zanimljiviji, evo npr. od ljudi sa ove teme tu je Indy! On me nekako uvek podseti na Indicud i onda mi u glavi krene Immortal dok ga čitam i totalno bude super sve.
Link to comment
noskich, našao sam ti super gajbu
Ovo je zbilja odlicna ponuda ako postajes vlasnik i zemlje na kojoj je kuca. Da hocu da ostanem u Australiji razmotrio bih.
Link to comment

Kao sto sam i mislio, ovo je samo prodaja montazne kuce. Ne dobija se zemlja u paketu, vec se placa kirija za iznajmljivanje zemlje.Tako da je daleko od dobre ponude. Za 30 hiljada dobijas polovnu drvenu montaznu konstrukciju i to je to.

Link to comment
Ja ovo nista ne razumem (kao ni pejsija). Mora da su neke sportsko-srpske reference.
Samo srpske.Baci pogled na ovo:http://www.youtube.com/watch?v=zPkeX07a7m0
Link to comment
edit - fora koju neće razumeti australci sa foruma - ovo kad izgovorim noskich, pa to je kao da čvarkov izgovara boškić. i onda krenem da čitam post koji sam napisao kao čvarkov i do jaja je.
joj to sam i ja poceo da radim
Link to comment

Ovaj monah je koncizno objasnio u kakvoj su vezi konzumerizam, militarizam, hedonizam, seksizam i kapitalizam sa jedne strane i budizam, anarhizam, socijalizam, pacifizam i ekoloski pokret sa druge:http://www.suanmokkh.org/ds/posible1.htm

Edited by noskich
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...