Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

34 minutes ago, noskich said:

Cekaj, ti sam rece da je jedino resenje ducted heating sto mu dodje centralno grejanje u celoj kuci. I ja sam tezak na pare jer necu da instaliram centralno grejanje u kuci iz koje mogu biti ishutiran bilo kada?

 

Daj bre Noskiču, jedan ovakav za 60 baka u Baningsu i Bob the Universe builder da te vidi.

 

Heater.thumb.JPG.be198a119c5622b5d7302db50ecc8b4b.JPG

 

Link to comment

Ma nece sisa da plati neki bolji stan nego zivi u raspaljotke. Jos izdaje sobe i pokriva rentu od tog prihoda.

I treba da se smrzne kad je stipsa neopjevana.

Link to comment
27 minutes ago, Moracikus said:

Ma nece sisa da plati neki bolji stan nego zivi u raspaljotke. Jos izdaje sobe i pokriva rentu od tog prihoda.

I treba da se smrzne kad je stipsa neopjevana.

Koju bolju kuću? Jer onu za 900 dolara nedeljno pa da renta bude 50,000 dolara godišnje? Pa ni u njoj nema centralnog grejanja, a pitanje da li je izolacija dobra.

Edited by noskich
Link to comment
1 hour ago, peralozac said:

 

Daj bre Noskiču, jedan ovakav za 60 baka u Baningsu i Bob the Universe builder da te vidi.

 

Heater.thumb.JPG.be198a119c5622b5d7302db50ecc8b4b.JPG

 

Ništa ovo ne pomaže. Djetic je bio u pravu, bez centralnog grejanja i/ili izolacije nema ništa. Probao sam razne verzije. Ništa.

Edited by noskich
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Osim ako neživš u DOminikani ili tako nekom raju gde je temperatura cele godine 22-27 stepeni...

 

Jebem ga, čovek ode preko pola sveta i svaki mu kurac smeta tamo gde je otišao... Ili mu je posao daleko od kuće, ili je gajba koju iznajmljuje skupa i loša ili mu je hladno ili mu smeta koji prez plaća na svoju platu od ko zna koliko prosečnih/median plata... Ili je problem što ima kuću u kojoj ne živi, ili je problem sa kotlićem u kući, pa zaliva iz kante ili je proble

 

Tužno je to kad čovek ne može da nađe sreću i vidi je samo u parama koje nema...

Pa to, hoću da živim u raju zvanom Tajland, uvek toplo.

Uopšte ne pisem o parama. Pišem o tome da čovek može pristojno da živi od svog poštenog rada zbog čega sam i otišao preko pola sveta. E toga nema. Svoj krov nad glavom, godišnji odmor, hobiji, da priustis sve ono što treba tebi i tvojoj porodici... Život srednje klase zbog kojeg sam došao ovde, a toga nema.

Link to comment
1 hour ago, beta kentauri said:

klasična lenguča i kukumavka :fantom:

Jeste, klasična, dva posla radim, jedan full time, drugi pola radnog vremena. Cetiri i po godine nema jednog dana da nisam radio minus bolovanje, praznici i godišnji odmor. Dva fakulteta i magistarske završene, doktorat počeo pa napustio jer nisam mogao da radim na njemu uz posao.

Edited by noskich
Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

Lol, jedan dan hladno i kuku majko, mnogo ste omekšali tamo dole, ne znate vi šta je zima. :)

 

 

Capture.JPG

Sve vreme je reč o noćnoj temperaturi. Spavaš u kući, a kao da spavaš na ulici. Vidi se dah u zraku.

Edited by noskich
Link to comment
Just now, noskich said:

Sve vreme je reč o noćnoj temperaturi.

 

Ma hajde, kad je preko >20 stepeni preko dana, dovoljna ti je grejalica preko noći, za spavanje ti je i bolje da je malo svežije. Nemaš pojma ili si zaboravio kako je kad je -17 preko dana.

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Ma hajde, kad je preko >20 stepeni preko dana, dovoljna ti je grejalica preko noći, za spavanje ti je i bolje da je malo svežije. Nemaš pojma ili si zaboravio kako je kad je -17 preko dana.

Jesi li ti ikada spavao napolju na temperaturi od -1?

Link to comment
Just now, noskich said:

Jesi li ti ikada spavao napolju na temperaturi od -1?

 

Jel ti spavaš napolju? Ja mislio da imaš neku kuću/stan?

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Jel ti spavaš napolju? Ja mislio da imaš neku kuću/stan?

To sve vreme pričam. U kući bez centralnog grejanja i izolacije je istio kao kad spavaš napolju. Možeš da dodas stepen dva i to je to.

Edited by noskich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...