Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

On 23/12/2017 at 7:41 AM, ObiW said:

Sav novac koji ti stanari daju je tvoj dodatni prihod.

 

Da li kiriju koju placas gazdi mozes da poreskoj upravi prijavis kao rashod? Odgovor je NE... ni u jednoj drzavi se troskovi stanovanja u stanu/kuci koja nije tvoja ne odbijaju od poreza.

 

 

 

Ovaj...

 

Quote

Los gastos personales que se pueden deducir, corresponden a los realizados por concepto de: vivienda, educación, salud, alimentación y vestimenta. a) (Reformado por el Art. 2 del D.E. 987, R.O. 608-4S, 30-XII-2011) Gastos de Vivienda: Se considerarán gastos de vivienda, entre otros, los pagados por: 1. Arriendo de un único inmueble usado para vivienda;

 

Link to comment
6 hours ago, Budja said:

 

Ovaj...

 

 

Nasao si 1 banana republiku gde to nije slucaj? 

6 hours ago, iDemo said:

DSMOG9EVwAAL8-6.jpg

Ljudima koji zive u Srbiji ove recenice zvuce kao nedostizni san. No cenim da ti to nije palo na pamet kada si iz tople sidnejske fotelje™ poslao ovaj post.

Edited by ObiW
Link to comment
4 hours ago, ObiW said:

Nasao si 1 banana republiku gde to nije slucaj? 

Ljudima koji zive u Srbiji ove recenice zvuce kao nedostizni san. No cenim da ti to nije palo na pamet kada si iz tople sidnejske fotelje™ poslao ovaj post.

 

Uh, al si mi ga smestio, svaka cast.

 

Zao mi je sto drzava u kojoj zivim ne zadovoljava tvoje standarde i sto ima logicniji i pravicniji poreski zakon.

Link to comment

Važno da SAD nisu banana republika.  :ajde:

Toliko bogatstvo što prirodom što ljudima. a toliko disfunkcionalna država.

Edited by miki.bg
Link to comment
On 12/13/2017 at 11:22 PM, MilenaS said:

pre će biti Tajland, jer je rekao za osobu koja je kačila na blog kako i gde da se nađu nevine maloletnice, da bi ga doveo na nedeljni ručak... ONO FUJČINA BRE.

 

Baš si se bila uradila.

 

Pomešale su ti se gogle. Taj pedofil ima ime i prezime, sa Thaivisa, uhapšen je 2004. On se hvalio kako je IT Manager, postavio Thaivisa sajt u Hong Kongu.

 

David Arthur convicted and transferred to Bangkok for deportation.

 

Nemoj Thaivisa da tek tako diskredituješ. Tamo ima pdf gde žene (iz Evrope i Amerike) lamentuju nad svojom sudbinom, ko ih je i zašto poslao u Bangkok. Tračaranje, kružoci, sa Facebook manje primetljivo a očaj isti.

 

Stickman nikada nije bio na Thaivisa.

 

 

Link to comment

Gledam juče na BBC Earth ima emisija Sami u divljini i onda lik obilazi takve, npr. bio je kod neke koja živi sama kao u kamenom dobu na severu Kanade.

Jučerašnja epizoda bio je u Mađarskoj :D kod nekog mladog bračnog para iz Engleske koji je ostavio sve (ona je klasično besno dete bogataša) i za 4000 funti kupio kuću u selu od 100 ljudi ispod Balatona. Nikad nisu bili u Mađarskoj, ne znaju mađarski, tamo naravno niko ne zna engleski. Kuća je raspad od naboja, nema struje (imaju solarnu ploču), vode (ima 1 česma u dvorištu) i to im je otprilike jedini komunalni trošak, izađe ih 1 funtu mesečno. Greju se na drva. Za kupanje se polivaju u dvorištu, mislim da izmet zatrpavaju, da nema ni septičke. Nemaju posao, kupuju kokoške da dobiju jaja i meso...ima doduše valjda hektar zemlje. Nisu još spojili godinu dana, pitanje je šta će biti. Ako im dosadi, mogu doći kod nas :s_w:

Link to comment
15 hours ago, čekmeže said:

Gledam juče na BBC Earth ima emisija Sami u divljini i onda lik obilazi takve, npr. bio je kod neke koja živi sama kao u kamenom dobu na severu Kanade.

Jučerašnja epizoda bio je u Mađarskoj :D kod nekog mladog bračnog para iz Engleske koji je ostavio sve (ona je klasično besno dete bogataša) i za 4000 funti kupio kuću u selu od 100 ljudi ispod Balatona. Nikad nisu bili u Mađarskoj, ne znaju mađarski, tamo naravno niko ne zna engleski. Kuća je raspad od naboja, nema struje (imaju solarnu ploču), vode (ima 1 česma u dvorištu) i to im je otprilike jedini komunalni trošak, izađe ih 1 funtu mesečno. Greju se na drva. Za kupanje se polivaju u dvorištu, mislim da izmet zatrpavaju, da nema ni septičke. Nemaju posao, kupuju kokoške da dobiju jaja i meso...ima doduše valjda hektar zemlje. Nisu još spojili godinu dana, pitanje je šta će biti. Ako im dosadi, mogu doći kod nas :s_w:

ovako nešto sam gledala da li na RTS2 ili ono od memedovica, zov divljine ili prirode, tako neki par, na nekom salašu, ili oko fruške gore....pihh zaboravila sam skroz... Da li neko zna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...