Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Dođem u Fairfield da kupim burek, 3 pleha, oni mi kažu da su "bizi" i da nemaju vremena da iseku u trouglove nego nosi ovako, cele.

Tvoja raja.

Pozdravi ih.

Pa kad si baksuz, je@iga...

Link to comment

I jelo burek i baksuz su turske. Ostane to u mentalitetu, gde god da odemo.

 

Kada sam radio u Turskoj (kao programer), moji su Turci nosili odela i kravate i svirali klavir.

Link to comment

I jelo burek i baksuz su turske. Ostane to u mentalitetu, gde god da odemo.

 

Kada sam radio u Turskoj (kao programer), moji su Turci nosili odela i kravate i svirali klavir.

Jelo burek su Turci doneli sa Bliskog Istoka, sa sve baksuzom. Za klavir ne znam tacno... :)

Link to comment

I jelo burek i baksuz su turske. Ostane to u mentalitetu, gde god da odemo.

 

Kada sam radio u Turskoj (kao programer), moji su Turci nosili odela i kravate i svirali klavir.

Bas ti zavidim. Meni moji Turci cepaju drva  :(

Link to comment

Moja žena (ne partner) je rešila da radi.

Bez obzira na fakultet koji je završila, ona zna šta zna. Kuvanje.

 

Sada je "chef" u Thai restoranu u Nagoji.

Treba li ikome ikakva veća potvrda od da Japanci plaćaju da jedu šta ona spremi?

 

2017fahcooking01.jpg

 

Ponedeljkom, možda 180 servings. Četvrtkom, 220 servings.

Link to comment

 

Jeste tvoja privatna stvar, ali ti vec mesecima pricas da zaradjujes "bar 120 hiljada" i da od tih para "ne moze da se kupi stan/kuca na razumnoj udaljenosti od posla". Pri cemu koristis SVOJ posao kao referentnu tacku za putovanje do posla. Na to se (samo na prethodne 2 strane) nadovezuju dragance i random, referirajuci TVOJU porodicnu situaciju

 

tako da... prvo navodis SVOJU platu, SVOJU lokaciju za posao i primer SVOJE troclane porodice, pa onda dodas jos i "....ako se ima jedna plata, onda....", i pustis nas da uz te pocetne podatke resavamo 1 problem za koji mislimo da je TVOJ problem, koji usput branis kao da zaista jeste tvoj. Kada te uhvatim u raskoraku kazes "e pa ja nisam nigde rekao da zivimo od jedne plate, to je uostalom moj privatni problem dal su jedna ili dve". Jeste to tvoj privatni problem, ali mi tvoje privatne probleme resavamo ovde na 400+ strana, bilo bi lepo da znamo da li smo se bez veze cimali oko resavanja ovog problema zvanog stanovanje u Sidneju

 

vi mu ustvari za dz obavljate funkciju ubijanja viska vremena na radnom mestu i pomazete mu takodje za dz da odrzava znanje srpskog jezika :lolol:  opasan je igrac noskic, hrani se bacenom hranom koju vadi iz kontejnera, sipa vodu iz kofe u vodokotlic i slicni trikovi jedne maestralne stipse a eto ima i besplatan trening odrzavanja znanja maternjeg jezika u pisanoj komunikaciji :lolol:

Link to comment

google university

 

nije mi to struka, daleko bilo, tako da za zezanciju prolazi google. nije ni večernja škola a kamoli univeristy.

 

da imam više života, jedan bih rado posvetio izučavanju jezika i etimologije :)

Link to comment

vi mu ustvari za dz obavljate funkciju ubijanja viska vremena na radnom mestu i pomazete mu takodje za dz da odrzava znanje srpskog jezika :lolol:  opasan je igrac noskic, hrani se bacenom hranom koju vadi iz kontejnera, sipa vodu iz kofe u vodokotlic i slicni trikovi jedne maestralne stipse a eto ima i besplatan trening odrzavanja znanja maternjeg jezika u pisanoj komunikaciji :lolol:

+ ce sad Yoyogi da mu besplatno trenira zivce. 

Link to comment

Moja žena (ne partner) je rešila da radi.

Bez obzira na fakultet koji je završila, ona zna šta zna. Kuvanje.

 

 

Nije morala fakultet da zavrsi da bi bila kuvarica u restoranu. 

 

Kod mene, "chef" u Tajlandskom restoranu je Juanita. Od skole ima veliki odmor. Isto tako je i u bosanskom restoranu,a verovatno i u svim ostalim.. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...