Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Brazil Classics 1: Beleza Tropical51ZP7X02NZL._SL500_AA240_.jpgkompilacija brazilske pop muzike koju je kompilirao dejvid brn, a srećom objavio jugotonza ljude iz moje generacije (+/- par godina) verovatno ploča uvod u ceo novi kontinent, ono što je za daunlod generaciju možda soul-jazzova tropicaliaploču sam prodao, kad i sve, pre dvaes godina, tražio je tu i tamo poslednjih par godina i nađoh je ovog maja kod uličnog prodavca u nišu, u nm stanju, za 250 din :)zanimljivo da nikada nisam preslušao vol 2 (samba), a forro imam na cd-u

Link to comment
2qwg8l3.jpgDavnih dana je stigao taj live (da li je Kiric bio ovde ili je on poslao) kada je Dead Moon prvi put zasvirao. Opak bend!
Link to comment

1 pitanjeako želim da prodajem ploče, uglavnom domaći izvođači i licencna izdanja iz 80ih šta je najbolje - limundo, kupindo, nešto treće...?

Link to comment
1 pitanjeako želim da prodajem ploče, uglavnom domaći izvođači i licencna izdanja iz 80ih šta je najbolje - limundo, kupindo, nešto treće...?
posaljes prvo spisak ovde da vidimo ima li sta za nas :D 1. kupindo ako imas fiksne cene2. limundo ako hoces da stavis na aukciju da ljudi licitiraju3. www.hi-files.com bacis spisak pa te profesionalci obradjuju da im prodas na kilo
Link to comment

Možda nije pravo mesto za pitanje, ali nekako kapiram da najbolji odgovor mogu da dobijem. Uglavnom, da li neko zna gde se mogu kupiti polovni, dobro očuvani gramofoni?

Link to comment
Možda nije pravo mesto za pitanje, ali nekako kapiram da najbolji odgovor mogu da dobijem. Uglavnom, da li neko zna gde se mogu kupiti polovni, dobro očuvani gramofoni?
Ovde se mogu naći polovni gramofoni, između ostalog i dobro očuvani, ali je na tebi kao kupcu da izabereš.Ne pucaj dok ne vidiš beonjače, odnosno, pre kupovine idi i pogledaj/probaj.
Link to comment
f10ggj.jpgdogovorio se sa izdavacem iz holandije. ako neko zeli da naruci sledeci lp po ceni od 15 evra, a ne da placa 3000 koliko kosta kod ovdasnjih prodavaca, neka se javi do polovine avgusta. postarina se nece placati jer smo nasli direktnu vezu holandija-beograd.Obojeni Program - Kosmos u tvom srcu / Igračke se voze levom rukomLabel: Hello BingFormat: Vinyl, LPCountry: NetherlandsReleased: 29 Jun 2009TracklistA1 Želim 3:40A2 Reči same govore 2:52A3 Mozak.. 3:31A4 Ja joj dajem sve 2:30A5 Kosmos u tvom srcu 5:20B1 Čovek 4:07B2 Avioni 3:34B3 Svi 3:21B4 Dejvi 3:27B5 Pop 3:28CreditsEngineer - Mile*Producer - Boris*Notes Snimano u `Sing Sing studio` Metslawier, Holandija. u ponudi je i singl1941948-obojeni-program-ja-hou-te--982.jpgObojeni Program - Ja Hoću Te / 982Cena koju izdavac ima na svom sajtu je 12e za LP i 7e za singl. Meni je receno 15 LP i 5 singl.
Link to comment
posaljes prvo spisak ovde da vidimo ima li sta za nas :D 1. kupindo ako imas fiksne cene2. limundo ako hoces da stavis na aukciju da ljudi licitiraju3. www.hi-files.com bacis spisak pa te profesionalci obradjuju da im prodas na kilo
Hvala na savetuvidim na hi-filesu je ozbiljna ekipa, fanovi...realno tu bi dobio najbolje cene al me malo stra da me neki fanatik ne sačeka u mraku zato što sam mu prodao ploču koja negde preskače a ja stavio ocenu 4. Naime, ploče nisu moje (taštine su) a nemam ni vremena ni ničega da preslušam oko 300 ploča da ih ocenio sa 3+ ili 4-.Ne verujem da su ploče previše slušane, stoje vertikalno na nekoj polici ali su prilično zbijene, da ne kažem nabijene jedna uz drugu, plus nisu slušane jedno 15 godina, da li to može dosta da utiče na stanje ploče?Spisak...muka mi je kad pomislim da treba da ih prvo sve popišem, fotografišem, postavim (biće na Kupindu)a od muzike ima svega sem narodne, od klasične muzike do kasete Trobecove krušne peći.
Link to comment
Hvala na savetuvidim na hi-filesu je ozbiljna ekipa, fanovi...realno tu bi dobio najbolje cene al me malo stra da me neki fanatik ne sačeka u mraku zato što sam mu prodao ploču koja negde preskače a ja stavio ocenu 4. Naime, ploče nisu moje (taštine su) a nemam ni vremena ni ničega da preslušam oko 300 ploča da ih ocenio sa 3+ ili 4-.Ne verujem da su ploče previše slušane, stoje vertikalno na nekoj polici ali su prilično zbijene, da ne kažem nabijene jedna uz drugu, plus nisu slušane jedno 15 godina, da li to može dosta da utiče na stanje ploče?Spisak...muka mi je kad pomislim da treba da ih prvo sve popišem, fotografišem, postavim (biće na Kupindu)a od muzike ima svega sem narodne, od klasične muzike do kasete Trobecove krušne peći.
Najbolje cene ćeš postići ako ploče prodaješ na Kupindu, na komad.Pregledaj ponudu da lakše odrediš sopstvene cene.Ako staviš ocenu tri, niko ih neće ni pogledati.Ako ploča nema vidne ogrebotine ni ogrebotinice i nije štrokavo-prašnjava verovatno je u odličnom stanju.Ili donesi sve ploče na Berzu Ploča (nedeljom od 10h u Good Times pub-u na ćošku Dalmatinske i Vladetine), samo nam javi kad dolaziš da te obrlatimo dok si još omamljen.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...