Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

 Jos uvek se secam kad mi je devedesetih bugarin rekao za bugarsku kopiju Uncompromising...'Hе е за продажба' :)

Link to comment

Jos nesto - volio bih da ovo imam u originalu (iako realno Bringin' it down snimci zvuce brutalnije - ali u odnosu na ovo mozda i preproducirano - sto naravno ne bih ni pomislio da nema prvog snimka). Sjecam se da se moglo u 90-im dobiti za nekoliko stotina DM. Sada valjda preko 4000 $. 110 komada, bijeli vinil. Reveletion ih je sve pokusao lokalizirati. Gomila poznatih imena.

 

 

A rare hardcore record just became the most expensive vinyl ever sold on Discogs - Judge’s Chung King Can Suck It sold for $6,048.

Link to comment

meni su poznati felix havoc i mrr :( ima i neko iz oxnarda, mora da je iz nekog benda

 

D.I.Y. hardcore/punk label from Oxnard, California (USA). "It's Alive" was run by Fred Hammer, who also released a fanzine under the same name during that time. The label's focus was on the local "Nardcore"-scene (a wordplay of 'Oxnard' + 'Hardcore').

"It's Alive Records" was mainly active during the mid90ies...

 

Ovi likovi iz Münstera su svirali u Upright/Degradation/Eyeball. Peter Hören je vodio ili jos vodi youth crew label Crucial Response, J. Jawk je imao Jawk Rec.Civ je iz Gorilla Biscuitsa. Rob Moran iz Unbrokena...a Ivana Dudica smo vec "obradili" :)

Link to comment

Posle duzeg vremena skinuh prasinu sa gramofona. Za pocetak dva vinila koja dugo stoje nepreslusana.

 

 

 

harpex7_Fotor.jpg

 

^^ i, kakav je? ajd ripuj i baci neki link ako nije problem

Link to comment

Uz singl se dobija i kod za skidanje celog albuma. Kada dodjem kuci saljem. O.k. je da se cuje par komada. Ceo album naporan. Sada svira sa Disciplinom kicme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...