Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Odličan je Note2, sve je na mestu, veličina ekrana, olovka, brzina, veličina memorije, ama sve, ima samo jednu manu - veličinu!Sve može da se radi na njemu osim da se telefonira, pogotovo za duže razgovore :(Sent from Sensation using Tapatalk 2
ta moju ručerdu savršen, a brzina izuva
Link to comment

I ja imam ručerdu, kontam da to nije problem. A meni veličina jeste bitna, S3 najmanje koristim za pozive, pa kontam da i nije tako nelogično trpeti tu malo nepraktičniju veličinu imajući u vidu da je to ipak mobitel. No sve je hipotetika, daleko da sam rešio bilo šta, možda ako upadne neka baš baš dobra ponuda što je uostalom i bilo sa S3. Zamenio sam S2 posle samo 2, 2 i po meseca, ali sam dobio ponudu da sam prodao moj i doplatio 40e i dobio s3 ganc novog, to se ipak ne odbija.

Link to comment

ja sam ga rezervisao u telenoru, pošto nemaju ni jedan jedini model trenutno, sve su rasporodali pred novu godinu, pa će me pozvati kad stigne nova količina

Link to comment
Možeš u vlc-u da snimiš stream. Ako sam dobro razumeo šta ti treba...
Mozes li da opises kako da se ne igram sam?edit: trenutno instaliram iGO i Navigon i trazim objasnjenja i upustva, mape i slicno pa ako moze objasnjenje za VLC ... da ne jurim i to. Edited by wayfaring stranger
Link to comment
View / Advanced Controls i pojavi se dole levo Record dugme (crveni kružić) ili jednostavno shift+r.
radi. hvala! snimak od sat vremena u rezoluciji 1280x720 zauzima oko 900 mb do 1gb ako sam dobro sracunao.
Link to comment
  • 2 weeks later...
ja sam ga rezervisao u telenoru, pošto nemaju ni jedan jedini model trenutno, sve su rasporodali pred novu godinu, pa će me pozvati kad stigne nova količina
zvali me da dođem sutra po svoj primerak, stigla nova količina. btw ode moja istorijska kartica iz 1997. u istoriju :cry:
Link to comment
ajde dobri ljudi dajte preporuku za nešto do 200 evra u regularnoj prodaji, bez postpaid paketa. da bude dobra kamera i što veći ekran. hvala!
Ekran od S3 kosta 18000 i mozes da kupis o.k. digitalni aparat za ostatak + jos malo. Za cenu od 200e :lolol:Ovaj Alcatel izgleda kao dobro resenje za taj novac, mada Alcatel i kvarovi ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...