Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

15 hours ago, desboj said:

-1

 

Mogu da kažem da je loše na starijim modelima (redmi 5) u smislu uspori se telefon, i ponekad neka aplikacija zabode ali ponekad. 

Pa za jednu app i kazem - Dual apps. Svakodnevno je koristim za posao, pravilo mi je veliki problem. Guglanje odvelo na mi forume gdje ih brdo kuka zbog istog. Problem sam nestao nakon nekog apgrejda.

Link to comment
OnePlus 7 Pro
 

 
To mu je cena na KP, nemam ideju ako kupuješ samo u zvaničnim radnjama.
Hvala za preporuku! Nakon nedelju dana korišćenja OnePlus 7 pro stvarno kida. Fenomenalan telefon. prodavac se nešto zajebao pri naručivanju pa sam dobio verziji od 12/256 za tipa 15e više.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Nema na čemu, drago mi je da si zadovoljan! Mislim da je to čak i bolja kupovina od OP8 Pro, pošto su se pojavljivali neki problemi sa zelenom bojom na ekranu, a cena je znatno veća od cene za OP7 Pro, dok razlike u karakteristikama nisu velike, plus 7 Pro nema punch hole za selfi kameru.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Da nisi izdao Xiaomi, imao bi to sistemski :fantom:
 
Record-Calls-on-Xiaomi-Phones-ON.png
 
mislim da čak ima i opcija da se automatski snima svaki razgovor
 
Ovo kod mene nema... Gde se uključuje?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ako su ti oba androida i ako si povezao svoj telefon sa nekim gmail nalogom, onda je lako. Taj nalog koji ti je na LG ucitaj kao glavni nalog na Redmi i resio si problem konakata.

 

Za poruke, snimke, slike i sl, ,mozes da bekapujes pa da vracas ili da koristis aplikaciju.

 

Licno to ne  radim, prebacim slike i snimke na komp, a na opisani nacin prebacim kontakte. SMS poruke i sl me ne zanimaju previse.

Link to comment
Da nisi izdao Xiaomi, imao bi to sistemski :fantom:
 
Record-Calls-on-Xiaomi-Phones-ON.png
 
mislim da čak ima i opcija da se automatski snima svaki razgovor
 
Ja uzno ćaomi ali nemam to..

[emoji24][emoji24][emoji24]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 3 weeks later...

Moram da apgrejdujem S7, regularno je počeo da zabagiva.

 

Da li da idem na A71 ili S20+ - drugi daje mnogo (da li je?) više za mnogo više para? (Gledam 20+ umesto 20, jer je cena gotovo identična, a plus je plus.) U oba slučaja je 5G varijanta.

 

Hoću solidan performans™ da traje barem 2 (a još bolje 3-4 godine.)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ima li ovde poznavaoca Samsung telefona, a ujedno da ga povezao sa svojim Smart TVeom, koji nije Samsung i to bez adaptera, hdmi-a i sl, vec preko Smart Viewa? [emoji854]

Link to comment

Ne, nemam problem da se povezem, imam drugi jedan.

 

Sad ne znam da li da gnjavim, al ajd..

 

Dakle, fotke i videa iz Samsung app, tj iz moba bez problema se prikazuju. Medjutim, kada skinem film, gledam ga preko porsebnog video plejera, tzv MIX player jer on nadje i titl, koji mi je neophodan posto gledam mnogo van engleskog govornog podrucja. E to nece da poveze. Da li postoji caka neka, podesavanje mozda?

 

Nece recimo ni videa sa yt da reprodukuje, a na tutorijalima, bas malo pre gledam, bez obzira koji je Smart tv, sve ide na klik, klik...

 

 

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...