Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Hvala, probaću ako ne pomognu klasične metode. Javljam šta sam uradio. Pretpostavljam da je puna interna memorija.

 

Edit: Ništa od ovog, telefon ne prihvata korak:

 

Step 4: Connect Your phone with USB cable by holding the volume down or volume up button and click on “Download”.

 

Nešto sam se zainatio da sam odradim bez servisa!

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Dajte mi neke shortcuts imam neki samsung galaxy a10, opet mi je crkao iphone...

Dva poziva propustila jer nisam znala kako da odgovorim na telefon. Uopste nije instiktivan

 

Na primer kad zvoni on daje one krugove oko zelene slusalice, navlacite da tapnes na nju a u stvari treba da tapnes i povuces na gore! Ko pravi ovakva sranja

 

ne umem da nadjem alarm, moram u search, isto vazi za settings, ne znam kako da povecam slova...naucicu samo je frustrijajuce koliko je haoticqn i bez smisla

Link to comment
  • 2 months later...

Šta je najbolje uzeti od mobilnih telefona a da je cena do nekih 550-600e?

Od uslova samo da je Android i da nije manje od 6 inča.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Šta je najbolje uzeti od mobilnih telefona a da je cena do nekih 550-600e?

Od uslova samo da je Android i da nije manje od 6 inča.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

ako ne žuriš sa kupovinom, možda da sačekaš nekoliko meseci i da kupiš Xiaomi Mi 10 koji je sada bliže 700e nego 600e (naravno na KP)

 

Nije ni ovaj OnePlus 7 pro loš izbor, štaviše, ako ti se žuri :)

 

 

Link to comment

Riknuo mikrofon a telefon mi je ionako odveć star, tako da je bolje da ga obnovim nego da ga krpim.

Oneplus 7 pro deluje odlično stvarno. Samo da skontam gde da ga uzmem. Vidim da je cena između kupujem prodajem I telka shop koji ga jedini ima u ponudi bukvalno 100e

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

A Huawei P30Pro? Sa 8GB I 256GB prostora ispod 600e na KP

odličan izbor isto

 

evo

 

Huawei P30 Pro 6/128gb crni, plavi i kristal - 499 eur - AKCIJA  AKCIJA 

Huawei P30 Pro 8/128gb - 540 eur

Huawei P30 Pro 8/256gb - 585 eur

 

mislim 6 i 8 giga ne pravi neku spec razliku u radu, ja imam telefon sa 6 giga i 128 prostora i još nisam popunio tih 128, imam bar 30 slobodno (a fotke i snimke uopšte nisam brisao do sada), pa teoretski možeš i da uštediš 

Link to comment

Gledao sam u huavei ali sam shvatio da mi ne odgovara ni jedan telefon sa notchom tj šiškom na vrhu ekrana.

Za sada gledam i dalje oneplus 7pro I pixel 4 koji su manje više tu u istom cenovnom rangu.

Doduše ne znam nikoga da je koristio pixel ali ovako na brzinu što sam prošao po metu, ima finih pohvala.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Taj Huawei ima sjajnu kameru, ali meni se Oxygen OS kod OnePlusa toliko sviđa da bih ga uvek uzeo pre malo bolje kamere.

 

 

 

Nova launcher za sve i svja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...