Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Uradio sam juce svoj prvi update i sada dok kucam SMS ili mail mi je svaka rec podvucena crvenim kao u jebenom wordu i nikako ne moguto da ugasim :(

Link to comment
Možeš da brišeš sistemske aplikacije, koristiš titanium backup, klokuješ, koristiš market enabler i slično.Sigurno je 100% ako se pridržavaš pravila
Da shvatim to kao preporuku da rutujem i klokujem moj htc?A koja su pravila u pitanju?
Link to comment

kliknes ovde i pratis proceduru... ako ti oni ne kazu ja cu, instaliraj HTC Sync koji si dobio sa telefonom (zbog drajvera) i onda ga skini sa racunara (instaliras ga samo zbog drajvera)klokovanje nije losa ideja ali neces mnogo dobiti /eventualno ako imas wildfire mogucnost da koristis skajp (posto skype ne radi na telefonima ciji je procesor ispod 600Mhz)/a baterija se trosi mnogo, mnogo brze...

Link to comment

Pardon, nisam lepo napisao.. u pitanju je Wildfire S, tek sad sam skontao da je skroz drugacije rutovanje za Wildfire i za Wildfire S.. mislio sam da je to isto :) (jbg, relativno sam nov u ovom svetu androida)procesor mu je na 600Mhz, pa sam mislio malo da ga mrdnem na vise, a i pobrisao bih neke aplikacije ako bi mu one olaksale memoriju i omogucile da radi brze. Mada mi se ne dopada to sto ce baterija trajati krace.

Edited by Have_Fun
Link to comment
Uradio sam juce svoj prvi update i sada dok kucam SMS ili mail mi je svaka rec podvucena crvenim kao u jebenom wordu i nikako ne moguto da ugasim :(
To je generalno bag, i ja sam imao isti problem. Uspeo sam da poboljšam situaciju tako što sam u touch input settings ---> international keyboard isključio sve osim Srpskog jezika.
Link to comment

Cenjeni androidovci, danas sam se upisao u vaš klub (SG S2). Mališa se trenutno puni onih 16 sati koliko preporučuju, tako da ga do sutra ne uključujem. No da krenem sa noob pitanjima, da budem spreman za sutra... pošto je narihtan na setovanja zapadne Evrope, i verovatno mu je i provajder malo menjao OS, kolike su šanse da ipak ima podršku za naša latinična slova? Ne trebaju mi različite tastature, samo da tu i tamo nekako mogu da ubodem ČĆŠĐŽ, itd. I ako ne nađem, je li relativno lako skinuti i roknuti na telefon?

Link to comment

Skini Croatian keyboard (dž) ili Smart Keybord PRO (2 jura) sa Marketa, ispratiš kratko uputstvo i eto.edit: ja koristim ovaj prvi, radi besprekorno.

Edited by dig_chohano
Link to comment
Cenjeni androidovci, danas sam se upisao u vaš klub (SG S2). Mališa se trenutno puni onih 16 sati koliko preporučuju, tako da ga do sutra ne uključujem. No da krenem sa noob pitanjima, da budem spreman za sutra... pošto je narihtan na setovanja zapadne Evrope, i verovatno mu je i provajder malo menjao OS, kolike su šanse da ipak ima podršku za naša latinična slova? Ne trebaju mi različite tastature, samo da tu i tamo nekako mogu da ubodem ČĆŠĐŽ, itd. I ako ne nađem, je li relativno lako skinuti i roknuti na telefon?
na milestone2, out of box, drzis C i onda ti izadje izbor za akcentovane verzijene znam da li je to default android ili specijalno napravljeno za motorolu.
Link to comment

zajebavaš da formiraš bateriju?Ako si još u XX veku molim te upozori svet na pretskojeća sranja (Nju Orleans, SvetskaEkonomskaKrizA, Fukushima, Andersa Breivika...)elem, što se tiče latiničnih slova mislim da neće biti problem, negde u keyboard setting`s-u imaš keyboard language tu nameštaš za jezike koje ti trebaju. Ne znam tačno putanju pošto nikad nisam koristio Samsungov "ROM"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...