Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Samsung <_<

Nevezano za marku telefona, da li se sa računara vidi unutrašnja memorija telefona kao fleš disk? Ako je odgovor "da" može se pokušati sa programima tipa Recuva.

Link to comment

Vidi ga kao telefon, ne kao drajv sa nekim dodeljenim slovom. Mogu da švrljam po folderima u telefonu preko kompjutera, ali unutrašnja memorija telefona se ne vidi kao fleš disk...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Da li je neko rutovao Samsung S5 mini (model je SM-G800F) ?

Znam da guglam i da je za mene lako bih, dža ili bu, al mi treba info za jednog tinejdžera, tako da bi mi valjalo

neko iskustvo iz prve ruke, da li može i kako, ako može?

Link to comment

Sta mislite, sta je najbolje uzeti u mts (postpaid uz dopaltu) do 25000 , 30 000 ?

Što jednostavno ne pazariš na tržištu i mesečni račun samim tim prepoloviš...isplati se. A5 2016 se pazari za ~230-240 €

Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li je neko imao iskustva sa jednim od ova 3 telefona: 
1. Huawei P9 lite

2. Lenovo K6 Note

3. Huawei Honor 8 lite

 

Moram da uzmem novi telefon pošto je stari "otegao papke", a već nedeljama koristim pokvarenu Nokiu c5-00 kojoj ne radi mikrofon kako treba. Ako je neko koristio neki od ovih telefona, da li bi mogao da mi kaže najveće mane sa kojima se susretao? Po netu i nekim recenzijama  Huawei Honor 8 lite izgleda najbolje, ali takođe ima 16GB interne memorije od koje je dostupno 8GB. Ne znam koliki je to problem u današnje vreme jer je moj stari telefon imao 2GB i mogao sam da ga koristim kol'ko tol'ko, bez instalacije nekih prevelikih aplikacija pa nisam siguran koliko su aplikacije napredovale i koliko sada zauzimaju prostora. 

Bilo kakve informacije su dobrodošle! 

Link to comment

Jel to moraš da uzmeš ili si to suzio kao izbor?

To je kao sužen izbor pošto bilo šta bolje košta mnogo više (preko telenora moram da uzmem i to bez rata). U opticaju su ta tri + Samsung Galaxy J7 2016 i Tesla Smartphone 9. Tesla ima stariju verziju androida a i prijatelju jednom koji ima taj telefon ne radi sve baš najbolje, a sa Samsungom ja lično nisam imao dobro iskustvo pa bih da ga zaobiđem ako mogu. :) 

 

imao kontakt i sa p9 i sa k6. Sasvim ok telefoni za taj novac

Hvala! :) Je l' bilo nešto upečatljivo loše što se tiče tih telefona?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...