Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

je l` zabada nekome ovaj nov tapatalk?

desava mi se da vrti loading u nedogled.. pa onda moram da se vratim korak unazad i ponovo kliknem na temu koju zelim da vidim, i tapkam reload dok se ne oporavi

jako nervira..

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne treba mi telefon <.< , treba mi neka aplikacija za forume a da nije tapatalk

mogu ja i preko browsera, ali kada idem na ppp koji je lepo napravljen i za browser, ne mogu da u komentar ubacim slike sa fona ili da skocim na poslednju stranu neke teme

a kada odem na full verziju foruma, dakle, ovako kako je sada gledam preko laptopa, onda mi je sporo kada sam preko mobilnog interneta

probao sam forum runner app, ali u searchu nije mogao da se nadje ppp forum

Link to comment

Duduk pitanje: ove stvarčice koje se pazare u plejstoru, pa viberout, pa preusmeravanje poziva sa skajpa na mobilni broj itd... Da li to radi i kod nas i kako? Zbunjen mi je telefon, menjanje mreža mu ne prija, nikako da se prilagodi... Negde pišu dinari, negde dolari, negde rublje :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel postoji nesto poput adblockera ili noscripta, za Chrome na Androidu? A da je jednostavno za koriscenje, plus efikasno*?

 

Popup blocker je aktiviran, ali ide mi na nerve kad otvorim neku stranicu, a ona me redirectuje na warning "vas android je zarazen, bla bla bla", pa pocne da skida uglavnom onaj flashlight app. Ma koliko kliktao na back, ili zatvarao tabove, cesto ne mogu da dodjem do sisate zenske ciju sam sliku hteo da otvorim :mad:

 

*pokusao sam par aplikacija sa plej stora, ali nisu uradile posao

Link to comment

Jel postoji nesto poput adblockera ili noscripta, za Chrome na Androidu? A da je jednostavno za koriscenje, plus efikasno*?

 

Popup blocker je aktiviran, ali ide mi na nerve kad otvorim neku stranicu, a ona me redirectuje na warning "vas android je zarazen, bla bla bla", pa pocne da skida uglavnom onaj flashlight app. Ma koliko kliktao na back, ili zatvarao tabove, cesto ne mogu da dodjem do sisate zenske ciju sam sliku hteo da otvorim :mad:

 

*pokusao sam par aplikacija sa plej stora, ali nisu uradile posao

 

ja koristim ovo, mada surfujem pomocu firefoxa i rutovan je mob

 

https://adblockplus.org/en/android-install

 

istu ovu aplikaciju koristim i za komp

 

radi posao, posebno sam srecan kad jurim streamove, nema vise milion tabova i novih prozora..

Link to comment

A ko ce da se cima i ustaje iz kreveta, moj Momcilo?

 

*Mora li na ABPu da se podesava proxy? Posto u notification area mi stoji waiting for traffic on port 2020, a Live jasmin & Warning su opet prisutni

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

ja koristim ovo, mada surfujem pomocu firefoxa i rutovan je mob

 

https://adblockplus.org/en/android-install

 

istu ovu aplikaciju koristim i za komp

 

radi posao, posebno sam srecan kad jurim streamove, nema vise milion tabova i novih prozora..

 

E druze, kad si vec tu, da te priupitam, jel' mi za strimove potreban neki od novijih modela? Posto ja i dalje trosim Samsung Galaxy Mini sa 2.3.4. verzijom, Gingerbread li bese. 

Link to comment

E druze, kad si vec tu, da te priupitam, jel' mi za strimove potreban neki od novijih modela? Posto ja i dalje trosim Samsung Galaxy Mini sa 2.3.4. verzijom, Gingerbread li bese. 

Mislim da ne treba, samo nadji negde odgovarajuc Adobe Flash Player, verzija koju sam ja koristio na HTC Wildfire S koji je radio na Dzindzeru je 11.111.1.111.6.apk

 

Nasao sam je na googletu, turio na mob, instalirao i to je to

Streamovi radili opusteno, cak i bolje nego na ovom novom androidu i jacem mobu

 

Posle preko moba proveris, izgooglas "whatsmyflashplayer", odes na taj sajt i ako stoji da ga posedujes, to je to.. ako ne, instaliraj ponovo dok ne uspes

 

E sad, nesto kad sam citao, ispalo je da samo na firefoxu rade streamovi.. i kod mene je tako bilo, preko chromea nisam mogao da pokrenem, a i dolphin se nesto bunio

 

Sad sam presao na jaci mob, ali nisam dugo hteo da ga updateujem na noviju verziju androida, iznad 4.2 jer je bila neka fora da su se android i flash popickali pa ovi vise nisu hteli da prave podrsku za android iznad 4.2 verzije.. na 4.2 mi je opusteno sljakao stream.

 

Medjutim, nasao sam neki pac-man rom za svoj telefon, 4.4.4. verzija je u pitanju i svrbeli me prsti da probam (btw. mob radi kao sasav na ovom romu, kao da neki nov jaci fon imam :D ).. turio firefox, turio adobe flash player i radio mi je stream.. imao sam na par mesta problema jer je seckao, kocio, ali su neki radili kako valja.. posle nisam isprobavao sta se i kako desava

 

Probacu ponovo veceras kad pocne NBA pa cu ti javiti ovde

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...